Instagram a P10

kendeeskendees  
upraveno 12. August v Huawei P10
Docela by mě zajímalo, jak vám fungujou masky v Instagram fotoaparátu a aplikace obecně. Co jsem si všiml, tak na P10 mi nejde ani přepínat kamera během natáčení, přestože Instagram touto funkcí disponuje i na Androidu. Co se týče těch live masek, tak jsou prakticky nepoužitelné, při pohybu to nestačí reagovat a je tam asi tak sekundové zpoždění než dojde k nějaké reakci.

Další věc je pinning, čili připínání elementů jako text, obrázky, emojis na určitý objekt ve videu. Tam to taky litá jak chce a opět je to na mé P10 v podstatě nepoužitelné. Jaké máte s Instagramem zkušenosti vy? Podle mě je to docela ostuda ať už ze strany Facebooku nebo Huawei, pakliže nedokážou odladit aplikaci pro jeden z nejpropracovanějších fotomobilů na trhu. Přecejen telefon za 15k by takové problémy mít neměl.

Další možností je, že je chyba v mém kusu. Ale k tomu potřebuju vědět, jak se to chová u vás. Takže zkuste v aplikaci v levém horním rohu spustit fotoaparát, přepnete na selfie, následně v pravém dolním rohu klepněte na ikonku masek, nějakou si vyberte (třeba nějaké uši) a zkuste zahýbat párkrát hlavou do strany. A dejde vědět, zdali vám to při pohybu sedí na hlavě nebo je to zpožděné. Zkoušel jsem už dvakrát psát Instagramu, ale žádné reakce jsem se nedočkal, takže to nemá asi smysl.

Komentáře

• Instagram nepoužívám, ale v poslední době čtu na tuto aplikaci spoustu stížností z různých stran...
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 13. August
    A tak neměl bys možnost to vyzkoušet na P10 od někoho, kdo ho používá? K založení tě úplně nutit nechci. Podle mě je zde dost lidí, kteří Instagram používají, nebo ho alespoň založený mají (nadšenců do fotografování je zde nepřeberné množství, půlka z nich ho předpokládám má), bohužel nikdo se k tomu nehodlá vyjádřit. Rád bych věděl, jestli to je vadným kusem, nebo jde o špatně odladěné "něco" mezi aplikací a telefonem. Na internetu se mi nedaří podobný problém vyhledat, tak začínám být trošku pesimista a mám obavy, že je to asi jen u mě. Pokud ano, zkusil bych hard reset, případně by mi nezbylo než telefon reklamovat.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.