"Nezmyselné, otravné" upozornenia.

Ahojte ľudia, na P9 Lite samozrejme A7 som si všimol v poslednej dobe takú vec, nebol som dlhší čas na fóre, lebo s telefónom aj systémom som spokojný a nemám žiadny problém až doteraz. Ten problém spočíva v tom, že často krát mi pípne upozornenie ale v sťahovacej lište sa neukáže nič... Hrozne ma to otravuje kedže zvuk je ako na sms, a stále kvôli tomu beriem telefón do ruky a mnohokrát sa to stane aj počas noci a telefón ma vďaka tomu zobudí. Nemám nejako prehnane extra aplikácií možno dokopy 40/50 ale aj so zabudovanými (hodiny kalendár atď...), no skoro všetky, okrem FB a ozaj pár, mám nastavených po uzamknutí telefónu "vypnúť" resp. zastaviť. Myslím si že tu je ten pes zakopaný, no radšej budem šetriť energiu a výkon ale neviem. Skúste mi poradiť. Ďakujem :-)

Komentáře

• Taky mi to delalo pak jsem si všiml ze kdyz prijde upozornění a ja vzal telefon hned tak nějaká ikonka se na chvíli objevila pak zmizela podle vseho mi to ukoncilo aplikaci automaticky pri vetsi spotřebě takze hned jak to zaznelo telefon to uzavrel takze zmizelo i z lišty nic nepomohlo
    Poděkovat autorovi 0
  • Veď toto, no nič tak to budem musieť strpieť. Čo iné ostáva, jedine ak by niekto iný vedel :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Thovt  
    upraveno 18. August
    Ja som to už písal v inej téme, ale zopakujem to, možno je to aj tvoj prípad.
    Po aktualizácii A7 a FW B380 mi po reštarte telefónu vždy zapne NFC.
    Keďže mám v puzdre s mobilom aj platobnú kartu, tel. ju občas zaregistruje ako kontakt s iným zariadením a pípne.
    Vypnúť NFC je možné v: nastavenia - viac - NFC.
    Inak zapnuté NFC je vidieť v notifikačnej lište, takže by si si to asi všimol.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vieš čo o tom NFC viem, to mám vždy vypnuté aj keď raz za uhorský rok vypnem mobil či ho reštartujem tak ho vypnem. Možno to robí nejaká aplikácia, FB, Twitter, Instagram to nebude možno nejaká hra lebo aj aplikácie čo mám nainštalované mám ich tak, že len nainštalované ani som ich neotvoril a údaje sú 0. Možno blbne nejaká aplikácia žeby hra? Neviem ale nemôžem na to za svet prísť :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • cau tak ted jsem zapl wifi a apka soundcloud se na okamzik ukazala na nahore v rohu zaznel ton sms a hned se ztratila .
    Poděkovat autorovi 0
  • NFC se mi uz nezapina. Bylo potreba vypnout obe kolonky a mam uz klid.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.