Originální flipové pouzdro pro Huawei P10 Lite

Huawei P10 Lite patří k nejoblíbenějším telefonům letošního roku. Jeho cena nyní navíc příjemně klesla a za necelých 8000 korun se jedná o skvěle vybavený přístroj. Telefon se nabízí v několika barevných variantách, osobně mám nejraději modré provedení. Telefon si před pár dny pořídila moje maminka a ta nakonec zvolila bílou verzi. K telefonu chtěla také pouzdro a volba logicky padla na originální bílé flipové pouzdro, které si v dnešním článku představíme. Je velmi elegantní a šikovné, kompletně ochrání váš přístroj. Navíc je samozřejmě aktivní, otevřením tedy dochází k zapnutí displeje, po uzavření pouzdra se displej hned vypíná. Přes průhlednou část pouzdra ale stále máte k dispozici základní údaje, jako je aktuální čas nebo počasí. Za mě velká spokojenost a pouzdro mohu jen doporučit. Jak se líbí vám?

image
image
image
image
image

Komentáře

• Tohle pouzdro se mi moc líbí, zvlášť v tmavých variantách (šedá, modrá), jen se trochu bojím, aby se časem nepoškrábal displej (ne samotným pouzdrem, ale nečistotami mezi pouzdrem a displejem). Nakonec asi zvolím kombinaci tohoto pouzdra v modré barvě a fólie na displej (ScreenShield nebo Invisible Shield).
    Poděkovat autorovi 0
  • @Santo Přesně jak píšeš, do flipu to chce ještě folii na display. Kamarád si díky flipu bez dodatečné ochrany displeje poskrabal display u S8 a na internetu si kupa lidí stěžovala na poškrábané displeje u S7 edge. Všichni měli vydreny pruh u vnitřní strany.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouzdro je nádherné, konkurence nemá tak hezká pouzdra na střední třídu telefonů, folii určitě doporučuju, na mé P10 a origo flipu se mi vyplatila a po poškrábání mi v huawei storu nalepili sklo a super a to se už nepoškrábalo:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Alza, Mall.. v elektre a pod.. veľa internetových obchodov to má v ponuke, a ani nie za vysokú cenu (okolo 15€)
    Poděkovat autorovi 0
  • Po dvou měsících zatím stál velká spokojenost s pouzdrem, slouží.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, je pravda, že se v té průhledné části nezobrazuje notifikace (počet nových zpráv) od whatsapp?
    Děkuji za odp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zobrazujú sa tam zmeškané hovory, SMS správy a vybitá batéria +počet krokov. WhatsUp tam notifikacie nezobrazuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za odpověď. A není nějaká neoficiální možnost jak tam to oznámení dostat? Přijde mi to jako smutné řešení, kdo dnes nepoužívá nějaký IM.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aplikácie tretích strán nie sú v Smart View okne podporované a neviem o možnosti to tam doinštalovať.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.