Obchod Play - nestahuje přes data operátora

Vždy jsem stahoval aplikace přes Wi-Fi. Nyní jsem na cestách, potřebuji stáhnout aplikaci a přes operátora to nejde. Hlásí chybu: 495.
Hledal jsem to. Samozřejmě. Ale všechny rady se zatím míjí účinkem.
Jsem dost zvědav, co to bude!

Komentáře

• Toto většinou telefon sám neovlivní, za tyhle Google chyby může většinou Google :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mela jsem stejny problem, jen kod chyby byl jiny, pomohlo odhlasit se z google uctu, vymazat vsechno v udajech a pameti Google play a Frameworku , (pro jistotu v leteckem rezimu, jinak se neustale na sebe nabaluji data) , restartovat a prihlasit se do uctu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem v zahraničí. Takže si najdu nějaký wifi hotspot.
    Je to ale překvapující problém. To bych od slavného Google nečekal!
    Potřebuji vyplnit pdf formulář a odeslat. A mám jen PDF Viewer. Chtěl jsem si stáhnout editor.
    Děkuji za odpověď!
    Poděkovat autorovi 0
  • Už se mi povedlo zprovoznit stahovaní aplikací přes data operátora podle návodů zde ve fóru. (jsem hodně na cestách).
    Ale patrně po nějakém upgrade už to zase nefunguje! Postup na který jsem použil, nemá nyní úspěch.
    Minule jsem použil obnovu aplikace 'Obchod Play' ze zálohy, kdy stahovaní bylo funkční. Povedlo se. Nyní to z nějakého důvodu nejde.
    Jsem nucen vyhledávat Wi-Fi hotspoty, abych si mohl stáhnout, co potřebuji.
    Věřím ale, že to nejak půjde!?
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem to opravil.
    Strávil jsem tím krásně nedělní odpoledne v zahraničí laděním Google na svém Huawei Mate 8.
    Jsem zvědav, jak dlouho to vydrží. Objevil jsem také aplikace na opravu asi i tohoto problému. Ale až když už mi stahovaní přes operátora fungovalo.
    Není nad to, být plně mobilní!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.