MIRRORSHARE, např. Google Chromecast 2

mr.Micmr.Mic  
upraveno 25. August v Huawei Mate 9
Zdravím, uvažuju o koupi nějaký vyfikundace (např. Google Chromecast 2) na sdílení obrazu (mirrorshare?) z mýho Mate 9 na televizi... Máte někdo odzkoušený, zda to funguje???

Komentáře

• mám odskúšané z aliexpresu za 10€ a aj MS Wireless Display Adapter V2 60€. Same shit different name/price. Lagy aj tam aj tam. Ako žiť sa s tým dá, ale nečakaj zázraky, vstavané WIDI v TV je určite lepšie.
    Poděkovat autorovi 0
  • Má Sony TV s androidem. Mirrorshare od Huhu mě nefunguje. Používám program WiFi display helper a ten jede bez problémů. Podporuje chromecast. Je rychlý na sdílení obsahu obrazovky. Mirrorshare se mě jen neustále připojuje a nic. Max. černá obrazovka na TV.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já právě chytrou TV nemám, tak jsem myslel, že by něco takovýho mohlo fungovat...
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto Ti určite pomôže, veľmi dobrá vecička, len musí mať TV aspoň 1Hdmi a 1usb odkiaľ si to berie šťavu. M2 Plus Miracast DLNA Airplay TV STICK PUSH GOOGLE CHROMECAST WiFi Display BE.
    http://www.wish.com/c/57b5240c09fa0e6015b0bcce

Chcel som pridať obrázok, stále mi píše príliš veľký tak aspoň link.
    IMG_20170901_124659.jpg
    1939 x 2586 - 1M
    photostudio_1504262925610.jpg
    1350 x 1736 - 896K
    Poděkovat autorovi 0
  • Dík. V čechách to seženu?
    Z ciziny už nikdy nakupovat nechci (snad krom dobírky)...
    Poděkovat autorovi 0
  • Kúpil som cez Wish, doručenie asi 14 dní,a všetko v poho.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě mě napadlo:
    mám doma nevyužitý Mate 8 a Mate 7. Šli by využít jako multimediální přehrávače? Pokud ano, tak jak?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.