P10 lite - Android Oreo

Zdravím, vím že je brzo se ptát, ale nevíte jestli p10 lite taky dostane aktualizaci? protože jsou spekulace že možná ani android 8 nedostane tak se chci ujistit. Děkuji předem za odpověď
«1

Komentáře

• No vlastně jste vše napsal. Je na to ještě brzo a spekulace jsou vždy jen spekulace...
    Poděkovat autorovi 0
  • Vím, že je pozdě, ale dle některých zdrojů, které tvrdí, že mají "zaručené" zprávy, by P10Lite měla dostat A8 Oreo. Upřímně se budu těšit. Máme doma 3 kousky :D
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. September
    Beta verze Orea je dostupná již pro P10 a MATE 9. :wink:
    A tady je asi jeden z mnoha seznamu telefonu od Huawei co Android 8 dostanou či nedostanou. http://www.gadgetraid.com/2017/08/huawei-honor-android-oreo-update/
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím takové seznamy sem ani nedávat, vždyť je to fake na sto honů :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. September
    Ok, rozumim.... Jen jsem si říkal, že udělám radost všem co to věčně řeší :smiley: Každopádně ta Beta verze Orea je již ke stažení pro výše uvedené telefony (P10 a MATE 9) přes FunkyHuawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • snad to nikdo nebude instalovat a počká se na oficiální systém :smile: Ale někdo se beztak najde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mic-halMic-hal  
    upraveno 30. October
    https://mobilizujeme.cz/clanky/dostanete-nejnovejsi-android-8-0-oreo-velky-prehled

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (aktualizováno)

Honor a Huawei

Čínská společnost potvrdila příchod Androidu 8.0 pro devítku svých telefonů, tedy zatím. Mezi nimi samozřejmě nechybí poslední vlajkové modely Huawei P10 a P10 Plus, dále odlehčená varianta P10 Lite, či loňské phablety Mate 9 a Mate 9 Pro. A stejně tak pozadu nezůstane ani trio loňské řady P9, tedy klasický model P9, větší P9 Plus, i levnější P9 Lite.
    Potvrzená aktualizace

Huawei P10
    Huawei P10 Plus
    Huawei P10 Lite
    Huawei Mate 9
    Huawei Mate 9 Pro
    Huawei P9
    Huawei P9 Plus
    Huawei P9 Lite
    Huawei Nova 2

Oreo rovnou z výroby

Huawei Mate 10
    Huawei Mate 10 Pro
    Huawei Mate 10 Porsche Design
    Huawei Mate 10 Lite

Pravděpodobná aktualizace

Honor 9
    Honor 8 Pro
    Honor 6X

Poděkovat autorovi 0
  • A kde se to tam píše? Prosím negenerujme spekulace, vždyť j tam jasně napsáno, že oficiální informace nemají :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef co Ty jako ambasador fi. Huawei myslíš o tom jestli dostane P10 lite Android 8?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud se budu vyjadřovat za sebe (tedy ne jako ambassador, protože informace nejsou uvolněny veřejně) tak si myslím, že jej dostane :smile:
    Poděkovat autorovi 3
  • Jozef díky za odpověď. Uvidíme jak to dopadne.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já už taky začínám pochybovat. Na bezpečnostní aktualizace Huawei taky dlabe, poslední oprava vyšla v dubnu.
    Hlavně že chrlí jeden mobil za druhým a na lidi z vysoka kašle. Toto podle mě není ten správný přístup této firmy.
    I profláklý Samsung je na tom s aktualizacema poslední dobou lépe.
    Poděkovat autorovi 0
  • Práve naopak, v týchto dňoch sa postupne vydávajú nové aktualizácie pre modely.. ono vydať nový FW nie je také jednoduché ako si ľudia myslia..
    Poděkovat autorovi 0
  • No mě by stačilo kdyby Huawei vydával jen bezpečnostní aktualizace, viz. profláknutá chyba se zabezpečením bluetoth :-) Se stávajicím firmware B124 jsem spokojen. Vím že komplet celý firmware není legrace. Také to brzdí hlavně firemní nadstavby. Ale třeba se i dočkáme slepované sušenky :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Na lidi určitě nekašleme a upřímně zas tak moc modelů jsme letos nepředstavili (to že se prodávají současně také starší modely je věc jiná, ale to je logické).
    Poděkovat autorovi 0
  • Náhodou chyby Huawei celkem řeší. Teď jsem potřeboval rozhodit jednu P10 blokovanou na účet a už to byl celkem oříšek, když jsem původní prostě nevěděl a proběhl master reset trojhmatem :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • MÁM OREO na P10-lite (parodie)

imageimageimageimage
    CIMG5679.JPG
    2048 x 1536 - 2M
    CIMG5681.JPG
    2048 x 1536 - 2M
    CIMG5683.JPG
    2048 x 1536 - 2M
    CIMG5685.JPG
    2048 x 1536 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • Jako upřímně už bude listopad ostatní výrobci už dávno zveřejnili kdo dostane nový android jen Huawei ne.. Max na nejnovější Mate, a P10.. ale u Lite se nechtějí vyjádřit. Už začínám mít pochybnosti že ani Oreo nebude, trvá to dost dlouho to zveřejnění.
    Poděkovat autorovi 0
  • I to blbý Lenovo u Motoroly taky zveřejnili.. a to patřili mezi nejhoršími ohledně update androidu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to že někdo zveřejní seznam později mi nepřijde až tak důležité, zatím na Oreo obecně spoléhá promile telefonů.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.