Zvuk reproduktoru

Ahoj, koupil jsem si Huawei Mate 9. Zvykám si na odlišnosti, objevuji novinky, které jsem na starém telefonu neměl. Na co si ale nemůžu zvyknout a začíná mi to vadit tak, že uvažuji o vrácení telefonu, je dutý zvuk reproduktoru. Zvuk je jakoby pod vodou. Je to opravdu hruza. Hledal jsem v nastaveni, jestli to neni nejaka soft. uprava. Nic jsem nenasel.
Pripadne, jestli neexistuje nejaka apka, ktera by umela na zvuk telefonu (vyzvaneni, smsky, interni zvuky apod.) nasadit nejaky equalizer, ktery by ten duto/plechovo/podvodni zvuk zmirnil.
Máte nekdo s timto zkusenost, dela vam to taky? Díky za info.

Komentáře

• Huawei Mate 9 je celkem tenké zařízení, ale nikdy jsem neměl pocit, že by zvuk byl špatný nebo dutý.
    Poděkovat autorovi 0
  • nemůžu mít někde zapnutoé nějaké vylepšení zvuku? Hledal jsem, ale nikde jse nějaký equalizer nebo nějakou soft. fičúrku nenašel :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. August
    Mě to taky vůbec nepřipadá . Equalizer nemá, leda že bys tam měl svůj nainstalovaný či součástí byl nějakého programu a tam byl nějak nastaven. Jediná fičurka je stereo+, ale to ve vodorovném režimu zapíná mikrak jako repro.
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl  
    upraveno 29. August
    Se zvukem nemám problém. Do-nastavit to nejde. Reklamuj....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. August
    Reproduktor na Mate 9 je rozhodne jednim z tech lepsich. Pred Mate 9 jsem mel iPhone 7 a ten hral o trochu lepe (hlavne stereo efekt a kvalita hlasite reprodukce druheho-telefonniho reproduktorku) , ale u Mate 9 rozhodne neni nac si stezovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejste někdo z okolí Litvínova? Klidně i dojedu do nějaké rozumné vzdálenosti. Rád bych znal vás názor na ten zvuk reproduktoru...
    Poděkovat autorovi 0
  • Muzes zkusit nejaky Elektroworld, jestli je nekde pobliz. Ja jsem z Pardubic, to je trosku z ruky.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.