Režim Nerušit

Ahoj,
na starém mobilu jsem měl u režimu Nerušit možnost nastavit jej na určitý časový úsek nebo např. do dalšího budíku, což jsem hojně využíval.
U Huawei jsem našel zatím pouze zapnutí vypnutí tohoto režimu. Jsou někde tyto možnosti?

Komentáře

• Já to vůbec nepoužívám,ale díval jsem se do tohoto režimu a je tam volba na udalost, nebo přidat pravidlo a zde se např. budík objeví či můžeš konfigurovat další podrobnosti,volby atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • kom72  
    upraveno 30. August
    mě se tam tedy objevuje pouze Přidat pravidlo a to Pravidlo pro čas a Pravidlo pro událost. Pod tím máš ještě Pokročilá nastavení, kde si můžeš definovat, že v režimu Nerušit, tě vyruší pouze budíky. Což samozřejmě chci.
    Ale jak jsem psal v dotazu. Na Androidu 6 jsem měl u tohoto režimu ještě možnost zvolit:
    - na jak dlouhý časový úsek režim Nerušit zapneš. třeba na 10 minut nebo na 5 hodin.
    - a volbu kterou hledám: zapnout režim Nerušit do dalšího budíku.

Ani jedna z těchto 2 věcí tam není :-(

Byla to skvělá věc. Nařídil jsem si budíka, v režimu Nerušit jsem si zaškrtl, aby byl režim aktivní do dalšího budíku a mohl mě v noci otravovat kdo chtěl. Takhle si sice také režim Nerušit zapnu, ale třeba v poledne zjistím, že jsem si ho zapomněl zrušit a mám 20 nepřijatých hovorů :-(

Asi by to u někoho šlo pořešit Pravidlem pro čas, kde by sis zadal, že třeba od 23h - 4h by jsi měl zapnutý režim Nerušit. ale protože dělám na směny, tohle pravidlo je pro mne pasé :-(

Budu rád za vaše další nápady...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to musíš pozit soft. Já mám historický a již nepodporovany Phone weaver a tam klikneš na nerušit, kde defaultne mam nastaveno na 60min.
    Poděkovat autorovi 0
  • kom 72:
    a to je problém si těch pravidel pro čas vytvořit víc a zapínat je podle potřeby?
    osobně tam mám tři, z kterých vybírám podle toho, jestli mám volno, nebo jsem po noční, nebo jdu na ranní...
    Poděkovat autorovi 0
  • Georg:
    Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě... :-( Dříve to šlo na jedno kliknutí, ted si budu muset delat pravidla, které nebudou ale ve vsech situacich platit uplne. No nic...
    Začínam si u Huawei zvykat. Třeba na to, že v defaultní aplikaci pro Kontakty si nenačtu Skupiny kontaktů - základní to věc už od dob prvních Androidů. Mimochodem, dá se psát na nějakou podporu Huawei a jakou s tím máte případně zkušenost?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak nenačteš skupiny kontaktů nechápu, ale vůbec ???
    Poděkovat autorovi 0
  • jak zobrazim nejakakou skupinu kontaktu?
    Poděkovat autorovi 0
  • normálně, kontakty - skupiny
    Poděkovat autorovi 1
  • omlouvám se, tam jem to nehledal, už jsem to našel. Já to zkoušel klikem na skupinu primo u nejakeho kontaktu a to nic nedela...
    Mimochodem, kde najdu nějaký podrobný manuál?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 31. August
    Já ho nepotřeboval, ale jsou na webu Huawei u daneho výrobku ke stažení, nebo v mobilu pod apkou Hicare, a různě v Inetu. Co neznám nebo nevim jak, tak googlim :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jen si zvykni, že nelze ke skupinám u Huhu přiřadit vyzvánění. Jen přes soft z Google play.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.