Zámek obrazovky

Zdravím, mám takový dotaz. Celou dobu co mám telefon sem zámek obrazovky neměl. Dnes sem ho zapnul jen sem zkusil nějaké heslo a už nejde vypnout nevím jak. Heslo sem zrušil to ano ale zámek obrazovky mi zůstal musím přejet přez obrazovku aby se telefon odemkl. Předtím sem jen stiskl tlačítko pro odemceni a byl sem na hlavní obrazovce. Na ostatních telefonech i tady sem to prostě vypnul a zámek nebyl teď mi to někde nebo to nemůžu najít :-(

Komentáře

• Nemůžu vypnout zamykací obrazovku na P8Lite koukám mi to jde je to v nastavení a tady to snad zmizelo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě sem vlastně zkoušel ten profil PrivateSpace tam muselo být heslo a zámky pak sem to zrušil a vymazal ale zámek mi zůstal
    Poděkovat autorovi 0
  • V nastavení vývojářů to mám ale šedivé píše to zakázáno správcem, zásadami šifrování nebo úložištěm pověření. Správci telefonu neaktivní, bankovní aplikace sem měl dvě obě odinstalovanya stále to nejde. Na P8Lite sem jen odinstaloval kB a hned to šlo........ Budete už někdo vědět nebo se musím obrátit jinam?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ nemáš odomknuty bootloader tak vyskúšaj nasledovné:
    Nastavenia/rozšírené nastavenia/Zálohovať a obnoviť/Vynulovanie všetkých nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemám, no jo jiného mi asi ne zbyde. Ale zálohování sem nikdy nedělal dá se to nějak udělat ze až to obnovim tak telefon bude přesně v tom samém stavu co předtím? Kontakty, zprávy, launcher atd?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pozor nejedná sa o obnovenie tovarenskych nastavení, ale o Vynulovanie všetkých nastavení.
    Neprides teda o žiadne dáta, to znamená že ti to vymaže len zámok obrazovky, otlacky prstov, a nastavenia telefónu,
    Kontakty, správy aplikácie a ich dáta ti teda ostanú.
    Čo sa tika launcheru tak ten sa ti asi obnovy do pôvodného stavu.

Huawei má ale docela dobre riesenu zálohu a to: priamo cez mobil a vyberes si presne čo chceš Zálohovať a aj kam teda či PC alebo karta SD (ja používam zálohu na SD kartu) Hlavne nezabudni HESLO ktoré si na zálohu nastavis.

Obnoviť sa da potom takmer všetko (nedajú sa obnoviť dáta niektorých aplikácií resp. dajú ale nebudú aj tak obnovené)

Ja v prípade potreby vždy obnovujem len Kontakty, denik hovorov, Sms, Aplikácie(vetsinu ale bez dať, dáta iba na tých ktoré viem ze sa obnovia a ozaj to potrebujem) a rozmiestnenie ikon na ploche
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem zkusil a zrušení zamykací obrazovky je stále šedivé a nejde vypnout
    Screenshot_20170829-152705.png
    1080 x 1920 - 186K
    1080 x 1920 - 186K
    1080 x 1920 - 186K
    Poděkovat autorovi 0
  • Už si nevím rady jediný co to mohlo dělat jsou bankovní aplikace a ty už nemám a stejně to nejde na druhým telefonu P8Lite sem měl to samé. Odinstaloval jsem komerční banku a hned to šlo vypnout. Tady jsem zkoušel vymazat certifikáty a všechno možný a nic teď mě štve že sem vůbec nějaký zámek zkoušel zapnout :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • No tak potom už len tie továrenské nastavenia asi...
    Poděkovat autorovi 0
  • To asi jo zálohu mám tak to pak zkusím
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.