Úprava oblíbených a hlasitost

Ahoj lidi, nevím co se poslední dobou děje, ale ráno přijdu do práce a pomocí tlačítek na boku, si stlumím zvuk. Za nějakou dobu mi někdo volá a zvuk zvonění je skoro na max. Tak znovu stlumení a pak se někdy znovu stane, že mi to zvuk zesílí. Dělá to nějaká aplikace ?
Pak bych se chtěl zeptat, jak si seřadit kontakty v oblívených. Popřetahuju si je tak jak je chci a dám uložit. Bohužel vše jak před tím. A ani to není podle abecedy ani podle využívaní. Neporadí někdo ?

Komentáře

• Aby kontakt byl v oblíbených, musí být v dolní liště v kontaktu označen hvězdičkou.
    Co zkusit hlasitost změnit přímo v nastavení?
    Poděkovat autorovi 0
  • novotnj  
    upraveno 30. August 2017
    image
    vfull napsal(a):

Aby kontakt byl v oblíbených, musí být v dolní liště v kontaktu označen hvězdičkou.
    Co zkusit hlasitost změnit přímo v nastavení?

Veškeré oblíbené kontakty mám označeny hvězdičkou. Jde mi o to, že volám nějčastěji dětem a manželce, které mám někde až na konci. Když dám editaci, posunu je tam kam chci (na začátek), dám uložit, tak se nic neuloží, a je to tak jak to bylo. Není to ani seřazeno dle nevíce používaného, ani dle abecedy.

Hlasitost můžu zkusit změnit v nastavení, ale při každé potřebě absolvovat tohle zdlouhavé nastavování se mi nechce.

foto oblibených
    https://drive.google.com/open?id=0By2pAi82L3vlczRhYzNpODcxY3M
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nevím, mám P10 a tam to funguje bez problému.
    Nastavení mi drží. Zkus ještě tovární nastavení - Nastavení- Rozšířené nastavení-
    Zálohováni a obnovení dat- obnovení továrních dat
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na tu hlasitost pomohlo vypnout službu - kapesní režim. Ten to nějak špatně vyhodnocoval.

Ohledně těch oblíbených, je to pořád stejné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, ty oblíbené mi také nejdou měnit. Přehodim je, pak potvrdím fajfkou a nic, pořád stejné. Mám orig. VODAFONE věř. B120.
    Poděkovat autorovi 0
  • oblíbené - smazat vše z oblíbených a znovu zadat v pořadí v jakém chcete, aby byly seřazeny. Na své P10 jsem s tím také bojoval.
    Poděkovat autorovi 1
  • PavelS napsal(a):

oblíbené - smazat vše z oblíbených a znovu zadat v pořadí v jakém chcete, aby byly seřazeny. Na své P10 jsem s tím také bojoval.

Zatím se zdá, že to opravdu funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • bizkitbizkit  
    upraveno 30. November 2017
    novotnj napsal(a):

Tak na tu hlasitost pomohlo vypnout službu - kapesní režim. Ten to nějak špatně vyhodnocoval.

Ohledně těch oblíbených, je to pořád stejné.

žial u mňa to akosi nepomáha...stáva sa mi to po prijatí alebo skončení hovoru, tel. sa prepne na max. hlasitosť zvonenia...tel. mám čerstvo pár dní ale nerád by som už robil FR....
    EDIT:nevšimol som si že je to vlákno na P10lite, ale principiálne by riešenie malo byť rovnaké, či?
    Poděkovat autorovi 0
  • tak pomohlo vypnutie režimu vo vrecku v nastaveniach volania...
    Poděkovat autorovi 0
  • AHOJ MÁM HUAWEI P10 LITE A ZJISTIL JSEM ŽE V NASTAVENÍ ZVUKU MĚ NEJDE STLUMIT ÚPLNĚ SLUCHÁTKO PŘI HOVORU A ANI V NASTAVENÍ ZVUKU JE TO SPRÁVNĚ NEBO JE PROBLÉM
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.