Úprava oblíbených a hlasitost

Ahoj lidi, nevím co se poslední dobou děje, ale ráno přijdu do práce a pomocí tlačítek na boku, si stlumím zvuk. Za nějakou dobu mi někdo volá a zvuk zvonění je skoro na max. Tak znovu stlumení a pak se někdy znovu stane, že mi to zvuk zesílí. Dělá to nějaká aplikace ?
Pak bych se chtěl zeptat, jak si seřadit kontakty v oblívených. Popřetahuju si je tak jak je chci a dám uložit. Bohužel vše jak před tím. A ani to není podle abecedy ani podle využívaní. Neporadí někdo ?

Komentáře

• Aby kontakt byl v oblíbených, musí být v dolní liště v kontaktu označen hvězdičkou.
    Co zkusit hlasitost změnit přímo v nastavení?
    Poděkovat autorovi 0
  • novotnj  
    upraveno 30. August
    image
    vfull napsal(a):

Aby kontakt byl v oblíbených, musí být v dolní liště v kontaktu označen hvězdičkou.
    Co zkusit hlasitost změnit přímo v nastavení?

Veškeré oblíbené kontakty mám označeny hvězdičkou. Jde mi o to, že volám nějčastěji dětem a manželce, které mám někde až na konci. Když dám editaci, posunu je tam kam chci (na začátek), dám uložit, tak se nic neuloží, a je to tak jak to bylo. Není to ani seřazeno dle nevíce používaného, ani dle abecedy.

Hlasitost můžu zkusit změnit v nastavení, ale při každé potřebě absolvovat tohle zdlouhavé nastavování se mi nechce.

foto oblibených
    https://drive.google.com/open?id=0By2pAi82L3vlczRhYzNpODcxY3M
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nevím, mám P10 a tam to funguje bez problému.
    Nastavení mi drží. Zkus ještě tovární nastavení - Nastavení- Rozšířené nastavení-
    Zálohováni a obnovení dat- obnovení továrních dat
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.