Baterie v Androidu 6 VS 7

Zdravím všechny - poprosím vás o radu. Bohužel mi dodělal Mate 7, tak jsem přesedlal na Mate 8 (vím, že už je 9, ale nechtělo se mi zatím dávat tolik).

Mám pravděpodobně SingleSIM - verzi NXT-L09C432B103 (Android 6). Jaké máte zkušenosti co do výdrže baterie s přechodem na vyšší verze či Android 7? /Oficiálně mi to nabízí další krok: NXT-L09C432B180-FULL./

A dále pak - jaké je to s funkcemi či obecně funkčností? (Někde jsem četl poznámku - ale již více než půl roku starou, že např. aplikaci ACR nemohli na Nougatu rozjet.

Komentáře

• B180 určitě nahodit, tím se nepokazí nic. Jinak stran výdrže - někdo je spokojen více, někdo méně. Sám systém má v klidovém režimu minimální spotřebu v obou případech. Vždy to bude o konkrétní kombinaci aplikací...
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky :) A dá se kdyžtak Android snadno downgradovat?
    Poděkovat autorovi 0
  • U Mate 8 toto jde v pohodě (ostatně dost lidí nedá třeba dopustit na firmware B192, na který se vrátili z Androidu 7). Každý preferuje něco trochu jiného...
    Poděkovat autorovi 1
  • B192 je nejlepší na spotřebu , a bezproblémový chod :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Pánové jste skvělí, trošku mě mrzí, že nevyzkouším Nougat, ale nechce se mi zase zpětně instalovat B192, když ji oba doporučujete a oba jste zárukou té nejkvalitnější odpovědi :) Díky!
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 30. August 2017
    Každému sedí něco jiného , downgrade je úplně jednoduchý , tohle má Huawei zmáknuté perfektně . A7 je vzhledově hezčí ale má svoje mouchy , kterých je opravdu málo :-). Zrovna baterie je na b192 nejlepší , můj názor
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak zkouším B192, az me omrzi, zkusím 7 :)
    Jeste drobný dotaz na program ACR: funguje mi nahrávání odchozich hovoru, u příchozích se ale nahrává jen můj hlas. Nemáte s tim prosim zkušenosti?
    Poděkovat autorovi 0
  • S acr nemám problém jak na a7 tak na A6 , už jsem jej dokonce i koupil full
    Poděkovat autorovi 0
  • chudst  
    upraveno 1. September 2017
    A máte nějaké speciální nastaveni anebo jste jej ponechal defaultne? (Take mám plnou verzi.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Klikni na problém s nahráváním , najdi Huawei android 6/7 a klikni na to , vše se nastaví
    Poděkovat autorovi 0
  • Opravdu O.o Já to už dělal - ale také jsem zkoušel jiné aplikace a je možné, že se to nějak tlouklo. Teď to funguje v pořádku. Díky do třetice!
    Poděkovat autorovi 0
  • chudst  
    upraveno 5. January
    Ahoj ahoj :) Tak už mě B192 omrzela =) Ale protože jsem si už kdysi oddělal jeden tablet špatnou aktualizací, mohl bych vás zkusit poprosit o odkaz na nejnovější Android 7? (Mám verzi NXT-L09C432B192). Ha - tak ještě zpět :) Myslel jsem si, že stáhnu soubor z internetu jako kdysi a udělám upgrade přes složku "dload". Ale v jiném vláknu vidím Firmware Finder :) Tak se jen ujistím: stáhnu nejnovější balíček (B582 - FullOTA-MF) -- aaa copak budu provádět prosím dále? -- edit: tak jsem zkusil aktualizaci přes proxy; vše se v pořádku přes Nastavení/Aktualizační program stáhlo, nicméně po započetí instalace mi to hodilo chybu "Software install failed. Failed to check the update package. Please, download the package again." Zkusil jsem tedy stáhnout B560 (FullOTA-MF-PV) - první Android 7, který Firmware Finder nabídl a opakuje se to stejné. (Zkontroloval jsem dostupnost firmwaru s IMEI a byl schválen pro instalaci.)

A rovnou - pokud to není moc drzé - bych moc poprosil i o radu na downgrade zpět na B192, pokud by mi to nešlo; funguje to totožně, jako upgrade? (Tj. soubor se stáhne přes Firmware Finder a udělá se s tím poté totožná věc?)

MOC DĚKUJI! (A omlouvám se, Androidům jako systémům moc nerozumím a nechci si oddělat telefon za několik tisíc.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkouším se ozvat s prosbu o pomoc ještě jednou :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.