Baterie v Androidu 6 VS 7

Zdravím všechny - poprosím vás o radu. Bohužel mi dodělal Mate 7, tak jsem přesedlal na Mate 8 (vím, že už je 9, ale nechtělo se mi zatím dávat tolik).

Mám pravděpodobně SingleSIM - verzi NXT-L09C432B103 (Android 6). Jaké máte zkušenosti co do výdrže baterie s přechodem na vyšší verze či Android 7? /Oficiálně mi to nabízí další krok: NXT-L09C432B180-FULL./

A dále pak - jaké je to s funkcemi či obecně funkčností? (Někde jsem četl poznámku - ale již více než půl roku starou, že např. aplikaci ACR nemohli na Nougatu rozjet.

Komentáře

• B180 určitě nahodit, tím se nepokazí nic. Jinak stran výdrže - někdo je spokojen více, někdo méně. Sám systém má v klidovém režimu minimální spotřebu v obou případech. Vždy to bude o konkrétní kombinaci aplikací...
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky :) A dá se kdyžtak Android snadno downgradovat?
    Poděkovat autorovi 0
  • U Mate 8 toto jde v pohodě (ostatně dost lidí nedá třeba dopustit na firmware B192, na který se vrátili z Androidu 7). Každý preferuje něco trochu jiného...
    Poděkovat autorovi 1
  • B192 je nejlepší na spotřebu , a bezproblémový chod :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Pánové jste skvělí, trošku mě mrzí, že nevyzkouším Nougat, ale nechce se mi zase zpětně instalovat B192, když ji oba doporučujete a oba jste zárukou té nejkvalitnější odpovědi :) Díky!
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 30. August
    Každému sedí něco jiného , downgrade je úplně jednoduchý , tohle má Huawei zmáknuté perfektně . A7 je vzhledově hezčí ale má svoje mouchy , kterých je opravdu málo :-). Zrovna baterie je na b192 nejlepší , můj názor
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak zkouším B192, az me omrzi, zkusím 7 :)
    Jeste drobný dotaz na program ACR: funguje mi nahrávání odchozich hovoru, u příchozích se ale nahrává jen můj hlas. Nemáte s tim prosim zkušenosti?
    Poděkovat autorovi 0
  • S acr nemám problém jak na a7 tak na A6 , už jsem jej dokonce i koupil full
    Poděkovat autorovi 0
  • chudst  
    upraveno 1. September
    A máte nějaké speciální nastaveni anebo jste jej ponechal defaultne? (Take mám plnou verzi.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Klikni na problém s nahráváním , najdi Huawei android 6/7 a klikni na to , vše se nastaví
    Poděkovat autorovi 0
  • Opravdu O.o Já to už dělal - ale také jsem zkoušel jiné aplikace a je možné, že se to nějak tlouklo. Teď to funguje v pořádku. Díky do třetice!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.