Nový tmavý motív DARK-EMUI 5.x

Bedrigo  
upraveno 23. October v Galerie Motivů
Aktualizácia 23.10.2017

Opravene drobne chyby, grafika nic nove, len zmenene trosku analogove hodiny.

Motív DARK-EMUI rev. A
https://ulozto.cz/!yKKI8neqafSS/dark-emui-a-hwt

Motív DARK-EMUI rev. B
https://ulozto.cz/!ZwGAlHhCUyED/dark-emui-b-hwt

a pridany este jeden motiv revizia C odvodena od revizie A v ktorom su farebne systemove ikony.

Motív DARK-EMUI rev. C
https://ulozto.cz/!MycofNfVg9ve/dark-emui-c-hwt

----------------------------------------------------------------------------------------

Tak konečne pridávam nový motív, ktorý vznikol vďaka Hannimu, keď mi poslal motív a ja som dostal inšpiráciu. Klasické ikony na ploche mali byť tmavé čo som aj mal, ale ostatné inštalované aplikácie majú svoje ikony a prevažne farebné a nevypadalo to pekne, buď všetko alebo nič. Tak som vrátil naspäť farebné. Takže vyskúšajte a hláste chyby ktoré som prehliadol.

image
image
image
image
image
image
image
image

A ako bonus verzia s inou klávesnicou DIALPAD revizia B

image

«1345

Komentáře

• tak podle screenů vypadá luxusně, až budu mít čas tak určitě vyzkouším.. díky za tvou práci!
    Poděkovat autorovi 0
  • díky za skvělý motiv, testuji, zatím bez chyby, jen maličkost, když napíšu sms tak šipka pro odeslání téměř není videt, je moc tmavá, jinak vidět je
    Poděkovat autorovi 0
  • rajsrajs  
    upraveno 31. August
    V kontaktech profil já je to celé bílé není vidět text.Ještě jsem našel chybu když dám otevřít nějakou aplikaci která mi třeba otevře soubor pdf zeptá se mne to vždy nebo jednou a jsou obě černé v realu musí být možnost přepnout na jednu či druhou modře či jinou barvou. A ty ikony na ploše mi přijdou malé,ale to nevadí to si může každý upravit sám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, ten profil vidim, zabudol som na to opravim ale tu sipku na odoslanie emailu ja mam bielu
    Poděkovat autorovi 0
  • já šipku mám taky bílou, ale jak začnu psát text, ztmavne, zčerná
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak toto ma fakt zaujima, ja zacnem aj pisat a sipka je stale biela, co mate za mobily ake varianty ?
    Poděkovat autorovi 0
  • som si vsimol ze mi nezobrazuje dobre vytacacie tlacidlo ...a7 b340 ..neviem preco mi nejde prilozit screen
    Screenshot_20170831-213436.png
    1080 x 1920 - 1M
    1080 x 1920 - 1M
    1080 x 1920 - 1M
    1080 x 1920 - 1M
    1080 x 1920 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne rajs to otvaranie raz alebo vzdy zobrazuje dobre skusal som presne pdf z emailu a v polopriehladnom okne ide dobre,, vytacacie tlacidlo tiez ide sak vidno na uvodnom screene.
    Poděkovat autorovi 0
  • rajsrajs  
    upraveno 31. August
    A moje chyba já tam měl ten tvůj původní motiv,ne tenhle tak sorry,a ta šipka se opravdu ztratí a je modrá mám mate 9
    Poděkovat autorovi 0
  • Fuuu tak neviem daco opravit ked to nevidim mate nemam toto bude na dlhe lakte ale pis vsetko na co natrafis
    Poděkovat autorovi 0
  • https://www.androidfilehost.com/?fid=889764386195905677
    Mrkni na tohle to používám já GreyScale-v-8.4.3.hwt trochu jsem si ho upravil ale i tak je super.
    Poděkovat autorovi 0
  • Opět skvělá práce Bedrigo
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo, mám Mate 9, motiv je skvělý, tyto drobnosti nevadí, ale je to tak, šipka je u sms bílá dokud nenapíšu 1. písmeno, pak zmizí na tmavém podkladu, ale je to drobnosz, neodradí od tvého tématu
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 1. September
    Skusim sa na to pozriet len by som chcel vediet ci tu sipku blbne aj v poslednej verzii simple blackwhite motivu. A pises o sipke ale v sms ja sipku nemam len sa odkryju po zacarti pisania dial tlacidla a v nich sipka je. Urob screeny a posli na. ibedrich@gmail.com
    Poděkovat autorovi 0
  • ano blbne i tam, u obou verzí, šipka tam je, ale skoro černá takže je vidět jen večer, na denním světle ne, screeny ti pošlu
    Poděkovat autorovi 0
  • On může být rozdíl EMUI 5.0/EMUI 5.0.1/EMUI 5.1
    Poděkovat autorovi 0
  • Zeby som nieco zaujimave nasiel pre seba po nasadeni EMUI 5.0 na P9lite? Ta prva verzia sa mi viac lubi, co sa tyka tej DialPadky. Myslim, ze to pojdem stiahnut a vyskusat. Dufam ale, ze tam nebude nic "spionazne." :D Celkom by ma zaujimalo aj, keby boli nejake aktualizacie tejto temy, ci sa objavia nove verzie tu na fore, alebo inde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

On může být rozdíl EMUI 5.0/EMUI 5.0.1/EMUI 5.1

To máš pravdu, dokonca už sa vyskytli problémy aj u rovnakej verzie EMUI a iného telefónu.
    linuxero napsal(a):

Zeby som nieco zaujimave nasiel pre seba po nasadeni EMUI 5.0 na P9lite? Ta prva verzia sa mi viac lubi, co sa tyka tej DialPadky. Myslim, ze to pojdem stiahnut a vyskusat. Dufam ale, ze tam nebude nic "spionazne." :D Celkom by ma zaujimalo aj, keby boli nejake aktualizacie tejto temy, ci sa objavia nove verzie tu na fore, alebo inde.

Nič špionážne tam určite nebude. :smiley: Kľudne vyskúšaj. Bedrigo bude motív určite ešte vylepšovať a opravovať chyby, takže budú aj novšie verzie.
    Bedrigo napsal(a):

Skusim sa na to pozriet len by som chcel vediet ci tu sipku blbne aj v poslednej verzii simple blackwhite motivu. A pises o sipke ale v sms ja sipku nemam len sa odkryju po zacarti pisania dial tlacidla a v nich sipka je. Urob screeny a posli na. ibedrich@gmail.com

Chyby budú určite aj j tej pôvodnej verzii, ktorú som ti posielal. Mnoho som už poodstraňoval ja, ale určite sa chyby nájdu. Nejaké modré šípky a prvky som tam zaregistroval aj ja v pôvodnom motíve...

Poděkovat autorovi 0
  • @hanni Diky za info, tak ja to teda vyskusam. Uz mam stiahnute, ale mam este mensiu pracu, tak sa do toho pustim az k veceru. Neskor dam vediet, ak by som nejaku chybu objavil a tak.

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.