Nový tmavý motív DARK-EMUI 5.x

245

Komentáře

• Stiahnut je viac roboty ako aplikovat stiahnuty motiv hihi, len podbabrujem, ok skusaj
    Poděkovat autorovi 1
  • Hanni, lenze ja som z toho povodneho bral len pozadie aj to som upravil a tie systemove ikony, prave preto ze tam uz na mojej p9 lite boli spominane problemy, na p9 lite je tam teraz minimum chyb teda co mam odsledovane ja, ano profil JA nema cierne pozadie to bude opravene v najblizsom update.
    Pre vsetkych.....
    Dajte vediet ci sa niekomu paci revizia B s inou klavesnicou, ak nie uz by som ju dalej neriesil a pripadne updaty riesil na rev.A
    Poděkovat autorovi 0
  • A este jedna vec, v diskusii Hanniho pure dark na konci bola debata o uplne jedoduchom modro tmavom motive a mne uz myslienky chodia tym smerom pockam na Hanniho jaka je jeho predstava ja mam v hlave tiez svoju . Je velmi zlozite prisposobovat hornu listu ked su tam priehladnosti aby bolo vidno tonovane pozadie, uz by som tymto smerom nesiel hoc to vypada luxusne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo napsal(a):

Hanni, lenze ja som z toho povodneho bral len pozadie aj to som upravil a tie systemove ikony, prave preto ze tam uz na mojej p9 lite boli spominane problemy, na p9 lite je tam teraz minimum chyb teda co mam odsledovane ja, ano profil JA nema cierne pozadie to bude opravene v najblizsom update.

Pre vsetkych.....

Dajte vediet ci sa niekomu paci revizia B s inou klavesnicou, ak nie uz by som ju dalej neriesil a pripadne updaty riesil na rev.A

Mne osobne sa uz z obrazka viac pozdava "revizia A." Pozeral som aj na "Pure darack" temu od #hanni a zaujala ma kombinacia farieb v tejto teme: http://www.huafan.cz/uploads/FileUpload/50/d69d3b75030b920fd19639be2df137.png

Bolo by super to skusit aplikovat aj do tvojej "Dark-EMUI" temy, trebars namiesto aktualnej "revizia B" by si mal verziu "A" s touto kombinaciou farieb. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • To uz je jednoduchsie urobit novy
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo napsal(a):

A este jedna vec, v diskusii Hanniho pure dark na konci bola debata o uplne jedoduchom modro tmavom motive a mne uz myslienky chodia tym smerom pockam na Hanniho jaka je jeho predstava ja mam v hlave tiez svoju . Je velmi zlozite prisposobovat hornu listu ked su tam priehladnosti aby bolo vidno tonovane pozadie, uz by som tymto smerom nesiel hoc to vypada luxusne.

Ak máš potrebu sa uberať týmto smerom, kľudne tak urob. Ja idem v tomto svojím smerom, nič nekopírujem. Proste jednoduchý tmavý motív v kombinácii s modrou čo najviac sa približujúca defaultnému motívu.

Poděkovat autorovi 1
  • Jj, presne o tom pisem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 2. September
    Aktualizácia v prvom poste

A bude asi dalsia, lebo som az dneska zistil ze ked je v mobile dual sim len jedna karta alebo druha je zakazana tak pod klavesnicou zobrazuje nekorektne dial tlacidlo, ked je v rezime dual sim tak ide dobre ako vidno na obrazku akurat ja mam jednu predvolenu, inak tie buttony su samozrejme dva.
    Poděkovat autorovi 1
  • Bedrigo, staženo, vyzkoušeno, oba motivy jsou bez chyby, šipka v SMS je vidět, bílá je bělejší, je to SUPER! Kdybych náhodou na něco narazil, dám vědět, ale vypadá to zatím že to je bezvadné. Diky moc. (Na Huawei Mate 9.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Chybu maju, pisal som o tom vyssie, akurat to idem riesit, az to bude vyckam ci niekto este nieco nenajde nech nedavam vela oprav do linkov.
    Poděkovat autorovi 0
  • aha, to jsem si nevšimnul :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • ...uz to mam opravene v oboch verziach, hladajte este chyby, este som nasiel jednu v nastaveni dualnej sim karty - podrobnosti, pri jednej karte je text tmavomodry nevadi je to zakazane ale pri dvoch kartach text bol cierny nebol vidiet.... taktiez opravene.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak som sa konečne aj ja dostal k tomu, aby som si pozrel tvoj nový motív, pekne si to urobil..palec hore. :wink: :+1:
    Poděkovat autorovi 0
  • nezkoušel někdo inštaláciii apk z iného zdroja? prý tam jsou možnosti pri potvrdení, či zrušení inštalácie biele a s bielym písmom.. pokud to už nebylo opraveno
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 2. September
    Kuželka, to je opravene uz davno aj v predoslej verzii.
    Hanni, este som tam mal niekolko chyb uz je to lepsie.
    Poděkovat autorovi 0
  • ten dial mi zobrazuje ako kocku. ma to tak byt? ale mam Novu, nie s poslednym updatom, takze to moze byt tym. inak fajn
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 2. September
    Kocky su opravene ale zatial len u mna, este snorim ci niekde daco nenajdem az potom to zavesim sem. Ale pri single sim to nebude oval ale koliesko....
    Poděkovat autorovi 0
  • Prvý post znovu aktualizovaný
    Poděkovat autorovi 2
  • je ale stiahni si to este raz lebo pri odstranenej historii volani ten button bol zase iny uz som nedaval post len som upravil link to bola rychlovka.
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.