Spotřeba baterie

upraveno 2. September v Huawei P8 Lite
Zdravím, mám takový problém se spotřebou baterie v mobilu..Do aktualizace na Android 6.0 se to ještě dalo, nebyla to žádná sláva, ale to se dalo čekat..Po aktualizaci na Android 6.0 se ale někde stal problém a baterie se vybíjí až moc rychle..Při zapnuté hře (Hill Climb Racing 2), automatickém jasu na 50-60% bez mobilních dat, wifi a dalších věci se vybije cca 1-2% za minutu..Dalo by se s tím něco dělat, nebo je problém někde v baterii ? Díky předem..

#EDIT: Při vypnutém displeji, wifi a všech aplikací, se přes noc vybije cca 40-50% celé baterie
«1

Komentáře

• špatné nastavení telefonu, přes noc mi P8 Lite vezme do dvou procent při nečinnosti
    Poděkovat autorovi 1
  • než pujdete spat, udělejte restart telefonu a bude to OK, jinak Já dávám přes noc tel na nabíječku obvykle každý den...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, telefon si dávám přes noc na nabíječku taky, šlo mi jen o princip..Můžu se zeptat, co a kde nastavil lépe, aby se tohle nedělo ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

špatné nastavení telefonu, přes noc mi P8 Lite vezme do dvou procent při nečinnosti

A mohla bych poprosit co a jak nastavit? Mám stejný problém jako kolega..za noc minimalne 30% dole a předtím mě vydržela pomalu 40 hodin a víc.. ted sotva 12nact.. díky..
    Poděkovat autorovi 1
  • Skúsiť obnoviť továrenské nastavenia..
    Poděkovat autorovi 0
  • Doporučuji odinstalovat bloatware, ostatní vypnout (zakázat). Pak nestavit aplikace, které se killují po uzamčení telefonu a nechat opravdu jen ty, které běžet musí (Viber, WhatsApp, Messenger). Největší žrouti procesoru a akumulátoru je Facebook a Messenger. Raději verze Lite... Mi do telefonu nesmí ani jeden a ani v Lite verzi. Pro polohu používat přibližnou polohu pomocí sítě a vypnout zjišťování polohy pomocí BT a WiFi, ikdyž jsou vypnuté. Občas zapnout správce telefonu a nechat udělat své. Umí upozornit na špatně nastavené věci - ty se musí předělat ručně.
    Poděkovat autorovi 1
  • Telefon jsem dával do továrního nastavení, což nepomohlo..Po uzamčení telefonu mám nastavené, aby zůstal zapnutý Messenger, WhatsApp, Google Keep a App Enabler..GPS mám nastavené pouze zařízneí ( Použít pouze GPS)..Netuším tudíž kde je problém..
    Poděkovat autorovi 0
  • A které aplikace, nebo jaký HW ti podle sledování spotřeby žere nejvíce?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. September
    45% obrazovka, (50% automatický jas)
    V pohotovostním režimu 16%
    Wifi 10%..

Služby Google 8%
    Google 3%, Android,Telefon,Server medii (1-2%)..
    Poděkovat autorovi 0
  • No u mě (Teď na P9 lite) je pohotovostní 12,52% Obrazovka 11,29% Nečinnost 10,59% WiFi 0,8%
    Správce účtu Google 15,23% Sys Android 10,36% Mobilní služby HUAWEI 8,03 Systém Android 7,82% Viber 5,73% MiFit 2,76% Whatsapp 2,71, Galerie cca 2% a pak už všechno okolo 1% a méně.

Kouknu se na P8 lite od ženy. Tam je zjištěn největší žrout aplikace pro zápis kojení. Pořád zapnutá obrazovka a apka taky sežere, ale používá ji a sem tam něco zahraje. Napíšu to tu večer, nebo zítra.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že jeden z problémů bude ta Obrazovka, nevíš, co s tím ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dlouhá prodleva před vypnutím? Osobně mám minutu... Těžko soudit, ale něco musí obrazovku stále zapínat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky mám minutu, opravdu netuším co s tím, ale asi si dokážeš představit, když vstaneš v 6 a v 9 máš 60%..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj chápu to ;). Já měl ze startu na Huawei P9 lite výdrž max do druhého dne. Zjistil jsem že byly zapnuty polohy pomocí WiFi, ikdyž je WiFi vypnutá a to mi ušetřilo 100% navíc. Kouknu doma na P8 lite a udělám když tak screen, jak se tam co spotřebovává, ale 40% za 3 hodiny je moc...
    Poděkovat autorovi 0
  • Možností je spousta. Vyhledávání WiFi neustále zapnuté, synchronizace vše od Google, aplikace na pozadí co probouzí telefon. P8 Lite nemá velkou baterii, tak se toto projeví více
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem koukal doma a ma 31% pohotovostni, 22 obrazovka, 12 OS Android, 11 pocasi, 5 system Android... Kdyz nehraje vydrzi dva dny.
    Poděkovat autorovi 2
  • Inspi  
    upraveno 24. September
    Ja mam problem ze spotrebpu baterie mam 87.45% obrazovky je to nejak moc nemohly by ste mi poradit? Taky v oblasti tlačidiel na regulaciu zvuku se ohrieva prosim vas poradte mi
    Poděkovat autorovi 0
  • Autimaticky jas? Prodleva na vypnuti displeje? Hrajete hry?
    Poděkovat autorovi 1
  • Všechno ne jen hraju hry ale nechapu jak mužu mit spotreba baterie hardver 98%?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je to Android 6, tak mi to přijde jako normální jev. Přítelkyně to má rovněž tak a používá mobil normálně.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.