[MOTÍV] Blue Dark EMUI (EMUI 5.x)

2456717

Komentáře

• null
    Prosím změníš pro mě bubliny v sms konverzaci. Na klasické modré a zelené? Tu chybu co mi ukazuje když odešlu zprávu z notifikacni lišty fb Messengeru nebo whatsapp apod mi je potvrzení odeslání tmavá, že nelze vidět text (odpověď odeslaná) (odesláno)
    Poděkovat autorovi 0
  • Bubliny ti zmením zajtra, na to písmo sa pozriem a budem hľadať chybu...
    Poděkovat autorovi 1
  • https://drive.google.com/file/d/0B8lGJf-NrOs6N3BvZGM2cGlJOGM/view?usp=drivesdk
    Tady je příklad z jiné aplikace. Když ji chci ukončit.. v tom má být text a nevidím nic. Jen černou bublinu
    Poděkovat autorovi 0
  • Já doufám že ty bubliny v sms zůstanou tak jak jsou,modrá a zelená je fakt do černého tématu nevhodná.
    Poděkovat autorovi 0
  • http://uschovna.zoznam.sk/download?code=1342688631576-KLYiMapVGAgyehskJiIE

Zasielam link... mnou upravený dialer v @Hanniho motive Blue Dark EMUI
    Ak by bol záujem pošlem link na tento motív už aj s upraveným dialerom...Samozrejme všetko s Hanniho súhlasom ..kedže je autorom...
    Poděkovat autorovi 0
  • Milosssko, pošli prosím tě link, díky. R
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 4. September
    Milosssko ako hej a co ? Ten Hanniho motiv ma svoju podstatu a to je jednoduchost. Dialerov ti nasypem kolko chces skus daco prevratnejsie. Ak poriesis emergency klobuk dole.A tiez sa nehnevaj za nazor. Pre mna onicom zbytocna praca. Otazka minuty.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 5. September
  • hannihanni  
    upraveno 5. September
    Ďakujem všetkým za reporty chýb, narýchlo opravené nejaké chyby.

r34ct0r : opravený "neviditeľný" text v bubline, bublina je už šedá, takže text je viditeľný..pozri ten dialer v stopkách, skúsil som tam jeden pokus naslepo, ale neviem či zaberie. Na EMUI 5.0 je všetko OK. Ťažko sa mi hľadá chyba, keď nemám na čom testovať. Bubliny v konverzácii budú poobede.

spectrum128: widget kalendára by už mal byť OK, tie poznámky pozriem, ale neviem, či s tým niečo pôjde urobiť a nie je to nejako limitované. Verziu s originálnymi bublinami SMS zverejním poobede.

Milosssko: úpravám motívu sa nebránim, ale dohodnime sa tak, že sa budú robiť na požiadanie. Čiže ak bude mať niekto záujem o iný dialer, upraví sa mu na želanie. OK?

Opravená verzia v prvom príspevku.

Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 5. September
    hanni napsal(a):

Ďakujem všetkým za reporty chýb, narýchlo opravené nejaké chyby.

Milosssko: úpravám motívu sa nebránim, ale dohodnime sa tak, že sa budú robiť na požiadanie. Čiže ak bude mať niekto záujem o iný dialer, upraví sa mi na želanie. OK?

@Hanni ok plne súhlasím .. Robil som si ho iba pre seba , resp. mám viacero variant.. Sem som ho dal len na ukážku...Viac neriešim...
    Ešte raz klobúk dolu a veľká vďaka za tvoju prácu tu na fóre , nie len čo sa tvorby motívov týka...

Poděkovat autorovi 0
  • r34ct0r  
    upraveno 5. September
    hanni: zkoušel jsem stáhnout upravený motiv. Stopky jsou stále stejné ale nevadí. Zvyknu si. Přeci to není tak závazná chyba. Jinak ta bublina z vypadá už líp. Nešlo by líp udělat. Aby ta bublina byla černá a text bílý? Jelikož si myslím, že by to vypadalo líp když třeba ukončují všechny aplikace v multitasking. Tak bublina je černá s bílým textem ( telefon je v optimální stavu)
    Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude to chtít návod na drobné úpravy motivů, aby si to každý mohl poladit...
    Poděkovat autorovi 0
  • Suhlasim s rajsom tie farby ako modra a zelena sa nehodia do tmaveho motivu, ja som to uz u seba zmenil bude v naslednej aktualizacii, co sa tyka stopiek v pohode myslim podobne mam aj ja.
    Poděkovat autorovi 1
  • r34ct0r  
    upraveno 5. September
    Nu ale mě se ty bubliny víc líbí.
    Stopky asi nejsou nějak kompatibilní s emui 5.1. Či já vím
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 5. September
    r34ct0r napsal(a):

hanni: zkoušel jsem stáhnout upravený motiv. Stopky jsou stále stejné ale nevadí. Zvyknu si. Přeci to není tak závazná chyba. Jinak ta bublina z vypadá už líp. Nešlo by líp udělat. Aby ta bublina byla černá a text bílý? Jelikož si myslím, že by to vypadalo líp když třeba ukončují všechny aplikace v multitasking. Tak bublina je černá s bílým textem ( telefon je v optimální stavu)

Děkuji.

Neviem, kde s tými stopkami je pes zakopaný, skús stiahnuť motív Pure Dark 5.0 alebo Elegance a vyskúšať, či ti robí to isté. Budem pátrať, možno sa zadarí. Čo sa týka bieleho textu v čiernej bubline. Ak sa mi podarí zistiť, aká položka mení ten text v bubline, tak to tak určite urobím. Cieľom je určite čierny podklad biele písmo. Toto ber zatiaľ ako dočasné riešenie.
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Bude to chtít návod na drobné úpravy motivů, aby si to každý mohl poladit...

Myslím, že nejaký jednoduchý návod tu už je a niečo sa dá zohnať aj na nete. Ja osobne sa žiaden takýto návod vyrábať nechystám, kto má o to vážny záujem sa naučí aj sám, poprípade individuálne pomôžem. :wink:
    Milosssko napsal(a):

@Hanni ok plne súhlasím .. Robil som si ho iba pre seba , resp. mám viacero variant.. Sem som ho dal len na ukážku...Viac neriešim...
    Ešte raz klobúk dolu a veľká vďaka za tvoju prácu tu na fóre , nie len čo sa tvorby motívov týka...

OK, som rád, že sme sa porozumeli. :wink: Ďakujem za uznanie.
    Poděkovat autorovi 0
  • Do prvého príspevku pridaná verzia s originálnymi bublinkami SMS na želanie r34ct0r a spectrum128.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Díky hanni. Hned vyzkouším
    Poděkovat autorovi 0
  • Paráda hanni. To mi vyhovuje. Klobouk dolů
    Poděkovat autorovi 0
  • V pohode, nie je začo. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.