[MOTÍV] Blue Dark EMUI (EMUI 5.x)

145791014

Komentáře

• V tomhle odkazů je dole šedá tečka, v tvém motivu nejde vidět..
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 12. September
    Screen obrazovky nemám prerobený do čierna, pozriem sa, čo s tým budem vedieť urobiť. Neviditeľnosť vypnutia aplikácií je starý problém čiernych tém a ešte sa nikomu nepodarilo nájsť položku, ktorá ten text zmení na bielo. Niektorí to riešili šedým pozadím v menu. Tú bodku pozriem, je tmavo šedá a na čiernom pozadí nie je vidno. Skúsim opraviť.

Dnešné opravy nečitateľného písma a nejaké grafické úpravy sú updatnuté v prvom príspevku.
    Poděkovat autorovi 1
  • O tom pisme zakazanych aplikacii vieme, zatial je ako je.
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobře hanni, koukni na to co se s tím dá dělat. Jinak můžeš prosím tě ten upravený motiv co jsi mi upravoval čistě pro mě, vždy nechávat v prvním příspěvku jak máš ostatní a dával k tomu vždy opravy který děláš na těch původních motivech prosím?
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 13. September
    Tú šedú bodku som už opravil. Ešte opravujem nejaké ďalšie veci. S tým textom zakázaných aplikácií asi nepohnem a tú bielu obrazovku v screenshoteri musím najskôr nájsť, čo ju mení. Ak nájdem, zmením a keby aj nie, tak to zase nie je až taká závažná chyba tohoto motívu. :wink:
    Budem v prvom príspevku updatovať aj tú verziu s šedo modrými bublinami.
    Poděkovat autorovi 2
  • ještě v Nastavení > Google je bílý motiv..., nevadí mi to, ale lepší by byl černý ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • jo, a ještě drobnost, v kontaktech jsou kontakty krásně bílé, v sms zprávách jsou kontakty šedé, nešlo by je udělat taky bílé? diky za krásnou práci!
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj google play aj chrome aj,,,, chlapi neblaznite, to var nebude robit motiv do kazdej app.
    Poděkovat autorovi 1
  • Sms je to aspon u mna zamer, neprecitane sms su biele precitane sive email detto
    Poděkovat autorovi 1
  • hannihanni  
    upraveno 13. September
    HuafanRadek napsal(a):

ještě v Nastavení > Google je bílý motiv..., nevadí mi to, ale lepší by byl černý ;-)

Biele pozadie je tam preto, že je to Google aplikácia a Google aplikácie do čiernej prerábať určite nebudem..takže Google ostane tak, ako je.
    HuafanRadek napsal(a):

jo, a ještě drobnost, v kontaktech jsou kontakty krásně bílé, v sms zprávách jsou kontakty šedé, nešlo by je udělat taky bílé? diky za krásnou práci!

Ak myslíš zoznam SMS tak ten je šedý schválne, šedé sú všetky prečítané správy. Na bielo sa zobrazuje nová správa spolu s modrou bodkou. Presne tak je to robené aj v default motíve.

Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 13. September
    Na prvú stránku som nahral verzie s dnešnými opravami. Opravil som tú slabo viditeľnú tmavo šedú bodku pri prechode medzi plochami vo všetkých systémových aplikáciách. Ďalej som opravil chyby v zobrazovaní písma a grafike v aplikáciách Galéria a Huawei Share.

Dnes odchádzam na takú menšiu pracovnú dovolenku k rodičom, takže do nedele nepredpokladám, žeby som robil nejaké veľké úpravy a opravy, možno niečo drobné po večeroch, keďže si beriem aj notebook. :smile: Ja osobne som však už nenarazil na nič, čo by nejakým spôsobom bránilo používaniu funkcií telefónu kvôli špatnému zobrazovaniu grafiky a písma. Budem vďačný za všetky podnety k vylepšeniu a samozrejme nájdené chyby spolu so screenom chyby.
    Poděkovat autorovi 2
  • děkuji za vysvětlení mých připomínek a za super motiv
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 14. September
    Hanni co chces vylepsovat, len dobabres, vylepsujem ja ale to je iny na to stavany, tvoj je dokonaly kym ostane taky aky je. Na bavkanie sa mas svoj Pure dark
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nejaká chybička sa určite nájde ešte aj tu.. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pozri kolko chyb maju ti, co ponukaju motivy za peniaze na google play
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to máš teda pravdu...proti obrovskej väčšine z nich sú naše motívy luxus. Človek aby si zaplatil za motív, ktorý si potom ešte týždeň musí dolaďovať, aby s ním bol spokojný. Teda ak to vie...
    Poděkovat autorovi 1
  • hannihanni  
    upraveno 14. September
    Opravil som ešte pár drobností čo som našiel, myslím, že je možné považovať túto verziu za finálnu. Ak by sa ešte nejaké chyby našli, alebo sa mi podarilo niečo už tu spomínané opraviť, urobím v budúcnosti ďalší update. S dennými opravami chýb už končím.

Finálne verzie nahraté do prvého príspevku.
    Poděkovat autorovi 1
  • V spolupráci s Bedrigom zmenené menu upozornenia v sťahovacej roletke (podržať dlhšie prst na upozornení) na tmavé, opravený nečitateľný text vo widgete kalendára, opravy grafiky v ponuke widgetov a ďalšie drobné úpravy.

image

Opravené verzie v prvom príspevku.
    Poděkovat autorovi 2
  • Super chlapy. Palec hore
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.