WIFI drain i při vypnuté WIFI

Zdravím přátelé, jsem čerstvý majitel P10 , poslední dostupná aktualizace (předtím S7 edge) a i při vypnuté WIFI mi telefon hlásí, že je po celou dobu WIFI zapnutá (v přehledu baterie), dělá to jenom mě (a tím pádem reklamace) nebo je to jen chybné zobrazení?
Screenshot_20170904-162730.png
1080 x 1920 - 97K

Komentáře

• Romi  
    upraveno 4. September
    Zkus do Recovery menu a "wipe cache partition" nejdřív.
    Poděkovat autorovi 1
  • Bohužel, wipe cache nepomohlo
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ještě zkusit nabít na 100%. Jinak kdyby ani to nepomohlo, tak tovární nastavení, předtím udělat zálohu. Nebo vymazat mezipaměť všech aplikací.
    Ještě mě vlastně napadá - jdi do nastavení - rozšířené - přístup k poloze a vpravo nahoře 3 tečky. Máš oboje (WiFi i bluetooth vyhledávání) aktivní? Pokud jo, tak deaktivovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stačí podržet v roletce přístup k poloze a tam vypnout přes tři tečky nastavení vyhledávání WiFi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bingo, díky. Musím říct že nerozumím proč Huawei upravuje to, co Android úspěšně řeší sám, viz Doze, přece výše uvedené nemá znamenat nepřetržité využívání wifi, ne? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Výjimečně se konfigurace nastavení Huaweie a Androidu nesladí. :/
    Poděkovat autorovi 0
  • Tommy_CZ napsal(a):

Bingo, díky. Musím říct že nerozumím proč Huawei upravuje to, co Android úspěšně řeší sám, viz Doze, přece výše uvedené nemá znamenat nepřetržité využívání wifi, ne? :)

Mají to takto také telefony jiných značek, je to dost obecná vlastnost
    Poděkovat autorovi 0
  • Mají, ve všech případech podle mě zbytečnost, kdekoli mi přišlo že to nic nezlepšuje a navíc to o optimalizaci leccos vypovídá, když jenom s použitím těchto obezliček má telefon vlastnosti, kterých je s čistým androidem přes např lineage možné dosáhnout bez čehokoli navíc... P10 je fajn telefon, miluju černobílý foťák, ale tohle ten dojem trošku mrví.
    Poděkovat autorovi 0
  • No Lineage rozhodně není čistý Android, to jen na okraj. V mnoha směrech čistý Android naopak dohání jednotlivé výrobce...
    Poděkovat autorovi 0
  • No, je o dost čistější :) každopádně výše uvedené nastavení rozhodně nemá znamenat, že je wifi stále nepřerušovaně aktivní a žere baterii, takže reklamace. Dělá to předpokládám nám všem?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.