baterie Huawei Watch 1

Je tomu již téměř rok, co používám hodinky Huawei watch. Nebudu se zde rozepisovat o rozporuplných zkušenostech s jejich používáním, ale ono asi ani tak nejde o značku hodinek jako takových, ale spíše o systém android wear, který je i po tak dlouhé době značně nedotažený...
Co mě však poslední dobou trápí, je dobíjení hodinek... i po vyčištění kontaktů (vatovou tyčinkou za pomocí kontaktolu) na hodinkách, je téměř svátek, když se začnou nabíjet ihned po nacvaknutí na dobíjecí kolíbku... Většinou je musím připojovat na několikrát a když už se teda začnou nabíjet, tak se stejně nikdy nedobijí na 100%. Většinou dobíjení skončí někde v rozmezí mezi 75-85%.
Máte někdo podobnou zkušenost?

Komentáře

• U mě zatím hodinky drží. Jinak ale s úvodem příspěvku souhlasím, Google by se mohl snažit víc...
    Poděkovat autorovi 1
  • VojtasP: Co se nenabíjení hodinek hned po nasazení a tedy nutnost několikrát opakovat pokus týče, tak souhlasím, poslední dobou je to čím dál čstější. Jinak zatím se nabíjejí normálně, na 100% :smile: Mám je taky už rok...
    Jinak AW je opravdu rozporuplný... No, je ale fajn, že se vrací čeština. Sice není nezbytná, ale rozhodně je příjemná...
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak dle všeho to byl jen nějaký softwarový šotek... Stav baterie v procentech sice po sejmutí z nabíječky (po celé noci) ukazoval 75%, ale tento setrval pokaždé půl dne a pak začalo ubývat pod 75%, takže se prostě jen nezobrazilo 100%, ikdyž byla baterie skutečně plně nabitá. Teď už zase ukazuje 100%. No prostě nechápu, ale hlavně že to funguje :-D ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem to včera zakřikl. Dnes ráno jsem sundával hodinky z nabíječky se stavem baterie 73% , od té doby stále ukazují 73% baterie. Hodinky jsem již jednou obnovil do továrního nastavení a přesto chyba přetrvává. Jsem jediný kdo tuto chybu pozoruje?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.