Originální průhledný kryt pro Huawei P10 Plus

Už několik měsíců doma používáme Huawei P10 Plus a pořád váhám, jestli pro tento telefon pořídit nějaké pouzdro. Dosud totiž používám originální průhledný kryt a myslím si, že pro základní ochranu telefonu je to dostatečně kvalitní řešení. Podobný kryt totiž prakticky nezvětší rozměry vašeho telefonu a navíc je stále zřetelný jeho atraktivní vzhled a kvalitní konstrukce. Možná ale nakonec přece jenom pořídím stylový originální kryt, který používám také na modelu Huawei P10 a který se mi naprosto osvědčil. Jaké řešení pro ochranu svého přístroje používáte vy?

image
image
image
image

Komentáře

• Pouzivam tento originalni kryt a jsem s nim spokojen. Bohuzel mi praskl a nikde nemuzu najit k objednani novy, vsude jsou jen silikony, nebo knizky atd. coz nechci. Nemate nekdo tip, kde se da sehnat, nebo neprodal by nekdo za rozumny peniz, kdo jej nepouziva? Diky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Míra napsal(a):

Pouzivam tento originalni kryt a jsem s nim spokojen. Bohuzel mi praskl a nikde nemuzu najit k objednani novy, vsude jsou jen silikony, nebo knizky atd. coz nechci. Nemate nekdo tip, kde se da sehnat, nebo neprodal by nekdo za rozumny peniz, kdo jej nepouziva? Diky.

Mám ho doma a nepoužívám ho. Pokud ho chceš, tak se ozvi. Navrhuji cenu 100,-Kč. plus poštovné. Jinak dohodou.
    Ozvi se na 723065834.

Poděkovat autorovi 0
  • Skvele, jiz domluveno, tesim se na nej., Diky.
    Poděkovat autorovi 0
  • FeReT  
    upraveno 23. November 2017
    Zdravím všechny majitele P10 plus, dnes jsem se také stal držitelem tohoto skvostu a jako na potvoru i v mém balení se kryt nenachází :neutral:
    Najde se tu nějaká dobrá duše, která jej má a nepoužívá a za rozumnou cenu jej prodá?
    Napište mi prosím případně do soukromé zprávy, jistě se dohodneme.
    Předem děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jeden kryt se mi podarilo koupit, ale take pro jistotu jeste jeden shanim. Jozefe, nevis nahodou nic o tom, kde a jestli se budou dat koupit, nekde?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja by som tiež jeden kryt kúpil + originál fóliu (v servise ju nebudú mať?) na P10 plus.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na menší P10 jsem originál gelový kryt koupil za pár korun v Electroworld a na P10 plus je v obchodech nesehnatelny? Takže se přidávám k těm co mají zájem koupit :smiley: Pokud by se krytu někdo chtěl zbavit tak prosím SZ. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Gelove kryty na P10 plus jsou, ale ty nechci, me vyhovuje prave ten original plastovy a ten proste neni. Jsem uz koukal i na AliExpres :smiley: Takze take, kdo nepouziva a prodal by, mam zajem :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj.. Taky se přidávám k zájemcům o koupi original krytu... Používám průhledný Nilkin a jsem spokojený ale chtěl bych vyzkoušet original. Nechápu přístup Huawei k original příslušenství. Chtěl jsem koupit original obaly na můj tel. a nabídka na vlajkovou loď je tragická.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Petr10plus Originál kryt jsem sháněl i přímo v Huawei. Nebyl, není a nebude. Doufám, že se nebude situace opakovat i u novějších telefonu viz třeba MATE 10 PRO.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.