Originální průhledný kryt pro Huawei P10 Plus

Už několik měsíců doma používáme Huawei P10 Plus a pořád váhám, jestli pro tento telefon pořídit nějaké pouzdro. Dosud totiž používám originální průhledný kryt a myslím si, že pro základní ochranu telefonu je to dostatečně kvalitní řešení. Podobný kryt totiž prakticky nezvětší rozměry vašeho telefonu a navíc je stále zřetelný jeho atraktivní vzhled a kvalitní konstrukce. Možná ale nakonec přece jenom pořídím stylový originální kryt, který používám také na modelu Huawei P10 a který se mi naprosto osvědčil. Jaké řešení pro ochranu svého přístroje používáte vy?


image
image
image
image

Komentáře

 • Pouzivam tento originalni kryt a jsem s nim spokojen. Bohuzel mi praskl a nikde nemuzu najit k objednani novy, vsude jsou jen silikony, nebo knizky atd. coz nechci. Nemate nekdo tip, kde se da sehnat, nebo neprodal by nekdo za rozumny peniz, kdo jej nepouziva? Diky.
  Poděkovat autorovi 0
 • Míra napsal(a):

  Pouzivam tento originalni kryt a jsem s nim spokojen. Bohuzel mi praskl a nikde nemuzu najit k objednani novy, vsude jsou jen silikony, nebo knizky atd. coz nechci. Nemate nekdo tip, kde se da sehnat, nebo neprodal by nekdo za rozumny peniz, kdo jej nepouziva? Diky.

  Mám ho doma a nepoužívám ho. Pokud ho chceš, tak se ozvi. Navrhuji cenu 100,-Kč. plus poštovné. Jinak dohodou.
  Ozvi se na 723065834.

  Poděkovat autorovi 0
 • Skvele, jiz domluveno, tesim se na nej., Diky.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.