Problém s WhatsApp

Ahoj, tak jako čerství majitel P10 jsem narazil na problém, který nevím jak vyřešit doufam, že se mi zde najde pomoci. Mám zapnutý internet pošlu zpravu, přijmu zprávu vše je v pořádku. Problém nastane když zamknu telefon, jednou mi zprava od někoho příjde a potom řekl bych třeba po 10 minutách když mi někdo napíše tak mi zpráva nepříjde. Je možné, že se nějak při zamčené obrazovce vypne internet? Pokud ano kde najdu nastavení aby se nevypinál? Mě příjde že internet je stále zapnutý ale nevim kde jinde by byl problém :(

Komentáře

• Romi  
    upraveno 7. September
    Zkus Nastavení - Baterie - Zavřít aplikace po uzamčení obrazovky a deaktivuj WhatsApp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám nastaveno nezavírat i tak zprávy nechodí. Ale našel jsem "automatické ukončovaí aplikací náročných na baterii běžících na pozadí" mohlo by pomoct to vypnout?
    Poděkovat autorovi 1
  • Ještě vyzkoušej v nastavení - aplikace, dole kolečko nastavení, tam speciální přístup, ignorovat optimalizace baterie a u konkrétní aplikace povolit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nebudu zakládat nové vlákno. Můj problém se týká, taky whatsappu. Mám v telefonu paměťovou kartu, fotky, hudbu ukládám na ní. Když mi někdo přes whatsapp pošle fotku, normálně ji v app vidím, ale jakmile telefon vypnu, tak mi to fotku v aplikaci neukáže. Že není dostupná. Nevíte někdo co s tím a proč se tak děje? Přitom v galerii, je fotka stále dostupná.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem přišel na to, že když mám v telefonu SD kartu a je zvolena jako výchozí úložiště, tak je problém s příjmem fotek přes whatsapp. To je zajímavý. Nevíte někdo jestli je to nějaká chyba nebo normální vlastnost? U telefonu předtím (HTC) jsem s tím neměl sebemenší problém. Díky. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Spíš problém karty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to ta samá, co jsem měl v HTC. Než jsem ji dával do P10 tak jsem ji smazal a v telefonu zformatoval. Když to udělalo poprvé, tak jsem whatsapp odinstaloval a znovu nainstaloval a chvíli tu fungovalo a dneska zase ten problém, tak jsem změnil úložiště a funguje to. Co by mohlo být s kartou?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. September
    Vyzkoušejte jinou, jiného vyrobce.
    To že v HTC fungovala nic neznamená.

Nemudruj :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím a uvidím. Děkuju.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.