Aktualizace WAS-LX1C432B183

Na Firmware Finder je již nová aktualizace na verzi WAS-LX1C432B183. Nemáte ji někdo už? Nějaké poznatky, stahovat?
«134

Komentáře

• Dnes jsem z FF instaloval B179, novější sice stáhnout jde, ale instalace neproběhne. Teda pokud se něco nezměnilo během posledních pár hodin, což silně pochybuju :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja ju mám už asi 2 týždne, sú tam nové bezpečnostné zaplaty, VoLTE (pre nejakého cudzieho operátora) a pod.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pochlubte se ostatním, jak jste ji instaloval :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • ahojte napisem to asi sem lebo tu to zrejme patrí sa chcem spýtať ze ked som nastavil získať aktualizácie cez proxy a moj mobil mam z orangeu teda od operátora z označením was-lx1a109 a obiavila sa aktualizácia z označením was- LX1C432B183
    teda europska verzia ci by to malo nejaké zle nasledky v prípade že by som aktualizoval na túto verziu firmwareu? vdaka za odpoveď.
    Poděkovat autorovi 0
  • @HuaweiWowo Ahoj, nemusíš se vůbec bát, protože ti to prostě vůbec nepůjde. Žádná instalace neproběhne. Ale když vydržíš tak v pondělí dám na fórum návod jak lze toto řešit. Mrkni pak na téma debrand ať víš o co jde.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. September
    ja zhruba si myslim ze ide oto aby ked vyjde nejaka aktualizácia som ju dostal skor ako u operátora ale nepridem tým krokom o zaruku v orangei a dáta v mobile? vieš lebo radšej sa spýtam lebo som doteraz huawei nikdy nemal stale som mal xperie a nokie co je nebo a zem v inštalácii oproti huaweiu myslím tým že huawei flashovat je zložité a rizikové.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dokým neodomkneš bootloader tak o záruku neprídeš. Ak ale urobíš debrand, v Orangei i pravdepodobne odmietnu v prípade poruchy prijať telefón na reklamáciu a budeš musieť telefón zaslať sám priamo do servisu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odemčený bootloader je podmínka pro jakoukoliv úpravu originálního firmware. Každopádně na konci celého procesu se opět uzamkne, jen holt bude v telefonu jiný firmware (samozřejmě originální bez úprav a customizace operátora)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. September
    Misanekx: Frmware B179? Jakto, ze me ho Firmware finder vubec nenajde a jen B182 a B183?
    Screenshot_20170910-131557.png
    1080 x 1920 - 143K
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, mám B179. Každopádně jsem dělal komplet debrand a změnu firmware. Protože jsem kupoval telefon u operátora a nešlo na něj nahrát nic krom "operatorskeho" Zítra sem dám návod pro ty kdo mají cokoliv jiného než distribuci C432 a chtějí na ni přejít. Je to čistá evropská verze bez úprav. FF mi krom 179 nabídl i 183, ale tu instalovat zatím nejde. Ale pořád lepší než když jsem byl na B120 a kdo ví jak dlouho bych čekal na uvolnění novější verze pro můj tel od operátora.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak me to verzi B179 vubec nenachazi. Tel. mam z CZ distribuce a neni od operatora.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě je tu jedna možnost, zřejmě máš dualsim. Tak se může číslo lišit. Já stahoval pro single SIM.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, mám dual sim. Jen tu verzi B183 našlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. September
    Tak to je ono. Single vs Dual jsou běžně různá čísla. A na single v 99% dochází k uvolnění (podepsání) nových firmware o něco dřív.
    Poděkovat autorovi 1
  • Přepsalo se vám po aktualizaci číslo verze? Já zkoušel update na B183 několikrát, OTA i FULL OTA, mám uvedenou novou verzi jádra a záplat pro Android, ale build zůstává stále B124, update hlásí success. Mám was-l1xc432
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem tu psal několikrát, že B183 instalovat zatím nejde. Instalace sice proběhne, ale systém neprepise. Proto jsem šel u single SIM do nižší verze B179. Tu jde instalovat celou korektně. Bohužel na dual není.
    Poděkovat autorovi 0
  • Těšíme se na návod (snad ještě není :))
    Poděkovat autorovi 0
  • Klidně můžete nekdo někde na netu zkusit nějaký najít :smiley: Debrand P10 lite se řeší třeba na XDA, ale kdo se do něj pustí tak mu telefon umře :smiley: Ono je to u Lite vážně nějaké složitější než u normální P10. Každopádně návod dám hlavně z duvodu, že je spousta lidí jako jsem já a odmítají trapně upravené customizovane softy :smiley: Samozřejmě počítám, že pokud si někdo udělá následně z telefonu cihlu tak nebude hned nadávat :wink: On totiž při tomto postupu umře na chvilku každému. :smile: Ale není se čeho obávat. Povedlo se to na mém kousku, takže se to povede každému :wink: Hned ráno se na to vrhnu, škoda že jsem nedělal alespoň nějaké fotky a bude to pouze o psaném textu, který až tak moc nezvládám :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes som inštaloval B183 sestre cez OTA
    Telefón od Telekomu
    Poděkovat autorovi 0
  • Zajímavé, pres FF to prostě nejde. Většinou jsou tam firmware podstatně dříve dostupné než přes OTA.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.