Automatické zapnutí zamykací obrazovky

Při vypnutí displaye se občas display sám samovolně rozsvítí na zamykaci obrazovku, což mi vyhovuje, protože nemusím na telefon sahat a vidím notifikace atd. Nikde jsem nenašel nastavení této funkce. Nevíte někdo kde tuto funkci nastavit?

Komentáře

• Řeší se něco podobného hned ve vlákně pod tvým příspěvkem.
    Nastaveni- oznámení a stavový řádek. Když dáš Správa upozornění, můžeš udělit povolení aplikacím u kterých chceš aby zobrazoval telefon notifikace i na vypnutém displeji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle vím, ale mně se display rozsvíti občas, i když žádná notifikace nepřijde. Nevím z jakého důvodu, ale vyhovuje mi to. Jen by to mohlo být častěji
    Poděkovat autorovi 0
  • Toho jsem si ještě nevšiml, ale zajímavá vlastnost, pokud to doopravdy je korektní vlastnost systému mate 9 a ne nějaká chyba. Ale pokud ano, taky by mě zajímalo, kde a jak se dá nastavit :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsem si taky říkal, jestli to není chyba systému, ale dělá to od doby co jsem koupil mate 9 a už zpočátku jsem to hledal v nastavení, ale nikde jsem nic nenašel, tak jsem to neřešil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě mě napadlo, nemáš zapnutý chytrý kryt, kdy po odklopení pouzdra či zakrytém čidlu a jeho odkrytí se zapíná obrazovka ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Chytrý kryt je vypnutý. Zamykací obrazovka se zapne sama, když telefon je položený nehybně a ničím nezakrytý. Asi to bude dělat nějaká aplikace. To rozsvícení je nepravidelné.
    Poděkovat autorovi 0
  • To máš asi pravdu, nějaká apka ho nepravidelně při nějakém konektu vybudí .
    Poděkovat autorovi 0
  • "Samovolne" nepravidelne rozsveceni displeje rozhodne neni vlastnost Mate 9 ale chyba. Bud nejaky problem ve FW (to by se zjistitlo po factory resetu), nebo (a to se mi zda pravdepodobnejsi) to zpusobuje nejaka, uzivatelem nainstalovana, aplikace. Kdyz jsem v praci, mam telefon na stole a stale na ocich. A nikdy se nerozsvitil jen tak, sam od sebe.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. September
    Zkusím zjistit která aplikace to dělá.Možná se mi podaří,aby se display rozsvítil častěji,protože to je pro mě super věc.Telefon leží na stole a když se rozsvítí vidím notifikace a mám přehled,aniž bych na něho musel šahat.Měli by tuto funkci přidat do další aktualizace systému ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Je zajímavé, jak může pro jednoho nepříjemná chyba být pro někoho užitečná :wink: :smile:
    Myslím, že když projdeš povolení jednotlivých aplikací, tak to dohledáš. Nebo bych se taky mrknul do spotřeby energie, aplikace, která běží na pozadí a zapíná displej by mohla mít vyšší spotřebu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl napsal(a):

Je zajímavé, jak může pro jednoho nepříjemná chyba být pro někoho užitečná :wink: :smile:
    Myslím, že když projdeš povolení jednotlivých aplikací, tak to dohledáš. Nebo bych se taky mrknul do spotřeby energie, aplikace, která běží na pozadí a zapíná displej by mohla mít vyšší spotřebu.

Super nápad se spotřebou baterie, já bych se u ní mrkl na graf spotřeby a tam bych musel nepravidelně vidět zapnutý display
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to chyba. Dělalo mi to a dělalo i další neplechu, viz. moje o ždibec starší téma... Hard reset to vyřešil...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.