Nabíječky se SuperCharge?

Zdravím všechny,
rád bych otevřel diskuzi na téma nabíječek do zdi/do auta, které podporují jediné rychlé nabíjení, které P10 zvládá, tedy SuperCharge, máte zkušenosti, zdroje, tipy, na nabíječky, které tuhle technologii podporují?

Osobně jsem měl asi 6 kvalitních dvojnabíječek s QuickCharge3 od AUKEY, které mi bezvadně sloužily, ale momentálně jsou k ničemu, takže je prodám dále a nakoupím si pár pro P10, než Huawei přistoupí na pravidla hry Qualcommu a přidá podporu QC, což je podle mě teď už nevyhnutelné (aniž bych hodnotil kvalitu technologie).

Osobně jsem kromě originálních H viděl pouze pár kabelů třetích stran, některé zajímavé, opletené atp., nicméně nabíječku do zdi nebo do auta tak, aby jeden konektor byl SuperCharge a druhý ALESPOŇ 2,4A jsem prostě nenašel.

Komentáře

• Osobně si myslím, že Huawei nemá teď moc důvod přidávat technologie Qualcommu... Jednak má vlastní výborné řešení, jednak by to stálo peníze navíc. Vzhledem k rozdílům mezi procesory Kirin a Qualcomm by pak byla otázka, jak vůbec by to fungovalo...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. September
    Neříkám, že to není lepší řešení, říkám, že podle mě bude muset. QC je momentálně na vzestupu, spousta výrobců je implementuje a to i ti, kteří využívají jiné CPU než od Qualcommu (Samsung), lidé si na to zvykají a kupovat nové nabíječky za situace, kdy na trhu s Huawei SuperCharge v podstatě není konkurence, která by A)tlačila cenu dolů nebo B ) tlačila kvalitu vzhůru (viz Huawei nabíječka do auta, jeden konektor SuperCharge, druhý 1A (!!!) za 750-900,- Kč v ČR (!!!) ) se jim nebude zamlouvat. Každopádně, nemáte nějaký tip na jinou, než originální nabíječku? Odkukoli (EU)... mě se téměř nic nepovedlo najít.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím se podívat, zatím jsem neměl potřebu to hledat, mám i rezervní telefon s QC, ale prakticky jej nepoužívám, takže jsem rychlost nabíjení neřešil (XZ Premium).
    Poděkovat autorovi 1
  • Budu rád, díky, taky se ještě zkusím mrknout, zatím jsem prolezl Heureku a německý Amazon, výsledky sem napíšu.
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 12. September
    Já hledal a nic jsem nenašel. Psal jsem i výrobci Aukey, Ugreen a nikdo nic nemá. Je mi to docela divne, že Číňané nemají nic na čínské telefony. Předpokládám že to bude otázkou licence.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tolik k rozšíření SuperCharge a budoucnosti v porovnání s QuickCharge. V době, kdy jeden konektor může být QC3 a druhý 3A za polovic tu máme original Huawei nabíječku za velké peníze v kombu SC + 1A. Někdo tu našel jediného výrobce, který by měl nabíječku se SuperCharge (do auta) prodávat
    Poděkovat autorovi 0
  • Na aliku sezenes nabijecky , ktere podporuji FCP za par kacek. Jednu mam v aute.
    Ja spis mel problem s powerbankou. Nefungovalo rychle nabijeni s zadnou , jen s origo.
    Nepocitej , ze huawei nekdy prida standart quickcharge. Jede si sve technologie.
    Po prechodu na S8 uz nemusim resit nic. Tam funguje vse na quickcharge.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.