Huawei P10 Plus obdržel firmware B162

Před pár dny mi v modelu Huawei P10 Plus přistála skrze OTA nová aktualizace firmware a je na čase sepsat zkušenosti. Nová vrze má označení B162 a přináší nové bezpečnostní záplaty operačního systému Android. Nadále zde najdete Android 7.0 Nougat a nejnovější uživatelské rozhraní EMUI 5.1, větších změn se pravděpodobně dočkáme až s příchodem nového Androidu Oreo. Největší radost mám ale z dalšího zvýšení výdrže tohoto přístroje. Vývojářům se podařilo najít v telefonu další rezervy a ten tak nyní nabízí ještě lepší výdrž na jedno nabití. Další rozdíly jsem zatím nenašel, chod telefonu je ale naprosto plynulý a velmi spolehlivý, nemám žádné výhrady. Jak jste na tom vy?

image
image
image

Komentáře

• Lepsi vydrz baterky je fakt - to potesilo.
    Prestal fungovat jeden nebo dva widgety ale po reinstallu se chytly.
    Jinak ja uz mam B162 dost dlouho?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. September
    Mne nejde zmena video ikony pri zmene štýlu (tapety). Stále je taká istá, nech dám akúkoľvek tému. Zrejme bug vo verzii 162. Čo ale príjemne prekvapilo - funguje už GALILEO, je vidieť veľa satelitov, ktoré na B133 vidieť neboli (používam aplikáciu GPS Test). Ďalšou novinkou je Mirror Link, ktorý poteší najmä vodičov značky VW a všetkých áut s touto možnosťou. Výdrž mi príde rovnaká, pri zaťažení klesá batéria rýchlejšie. Inak ja mám ázijskú verziu C636 a update som spravil pomocou aplikácie FirmwareFinder.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.