Tvrzené sklo pro Huawei P10 přináší zajímavou výhodu

Dlouhou dobu jsem Huawei P10 používal bez jakékoliv dodatečné ochrany displeje, ostatně sám telefon má ochranu displeje vyřešenou výborně. Dostalo se ale mně tvrzené sklo pro Huawei P10, takže jsem se rozhodl jej aplikovat. Po několika dnech jsem zjistil, že největším plusem pro mě je pohodlnější používání čtečky otisky prstů. Díky tvrzenému sklu (respektive přesněji řečeno mezeře v něm právě pro možnost ovládání čtečky) totiž položím prst vždy hned na správné místo a při ovládání telefonu už se následně jen zde pohybuji. Pro někoho to může být drobnost, ale já si na to skutečně zvykl a třeba na modelu Huawei Mate 9 Pro (kde žádné dodatečné tvrzené sklo nemám) mi toto prostě chybí. Jak to vnímáte vy? Aplikovali jste na displej sklo kvůli ochraně přístroje, skrz oleofobní vrstvu nebo jen ze zvyku pro zajištění perfektního stavu telefonu po delší době?

image

Komentáře

• Ahoj. Toto sklo vyzerá dosť dobre. Pod čítačkou spojené, dosť široké a zdá sa, že aj po krajoch je dobre prilepené. Kde sa dá také splašiť? Vďaka..
    Poděkovat autorovi 1
  • Můžeš prosím nahodit link kde se dá sehnat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Aj mňa by zaujímalo kde sa dá toto konkrétne sklo kúpiť. Nejaký link @Jozef_HuaFan?
    Poděkovat autorovi 1
  • Omlouvám se za pozdní odpověď, zjišťoval jsem u známého a sklo právě míří na trh, jakmile bude, dám vědět.
    Poděkovat autorovi 4
  • Zdarec, @Jozef_HuaFan ako to vyzerá s tým sklom?
    Poděkovat autorovi 0
  • taky by mě to zajímalo, tedy pokud už je na trhu
    Poděkovat autorovi 0
  • Lepí se po celé ploše,nebo jen po okrajích? Je dost důležitý detajl.
    Dík
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan Jožka pls vyjádři se, třeba koupit ochranu :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Mateso  
    upraveno 1. December
    Ja som skúšal už minimálne 7 skiel na P10 a buď držalo len na okrajoch (pod sklom po pár dňoch špina a prach) alebo mi nesadlo veľkosťou (3/4 displeja) na displej alebo hneď po aplikovaní som mal bubliny na krajoch... a to som skúšal drahé originálne sklá od 15-35€ ako PanzerGlass a podobne. Ja osobne na P10 už neinvestujem ani cent za ochranné sklo. Maximálne čo mi nejaké vydržalo bolo 2 dni. Toto sklo na obrázku vyzerá, že lepí len po bokoch, čo znamená o 1-2 dni špina a nečistoty pod sklom. Popravde radšej by som teraz vyhodil 30€ do kanála ako platiť zas za nekvalitné sklá na P10. S displejom u P10 som veľmi nespokojný, nemám ani oleofóbnu vrstvu a displej je komplet mastný už po prvom priložení k uchu - tvári (Áno, umývam sa každý deň) a ťažko sa aj čistí.
    Poděkovat autorovi 1
  • Presne tá istá situácia :D u mňa s P10plus. Mal som kúpených 5 skiel ani jedno nevydržalo dlhšie ako 2 dni. Do teraz ľutujem že som ztrhol originál fóliu, ani nie kvoli oleofóbnej vrstve tá ma netrápi ale jediná dosť sedela, nebola podňou špina ani sa nerobily bubliny. Tá "olejová" škvrna čo sa robí pri sklách ktoré lepia len po krajoch je hrozná. Sklo už určite kupovať nebudem, odporúčam ale fóliu od Screenshield, je na celý displej a aj vám ju nalepia
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. December
    @Rommco05 Já mám na P10 plus nějaké noname čínské sklo a krom toho, že mu chybí do úplného kraje cca 1mm po celém obvodu drží jak pribite a lepí po celé ploše. Jen nevím co je to za sklo, protože ho nalepil bývalý majitel než mi jeho plusko prodal. Asi mu budu muset napsat jestli si nevzpomene kde ho koupil.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. December
    mám obědnané dva různá 3D z alička tak poreferuju ;)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.