Blueborne a politika Huawei

Ahoj, máte někdo info, zda bude pro P8 bezpečnostní update, který bude řešit tuto hrozbu?

Komentáře

• Podle mě většina výrobců na to bude reagovat. Takže Huawei by i bývalý vlakový modely mohl aktualizováním záplat ochránit. Ale je to čistě můj názor.
    Poděkovat autorovi 0
  • Fix je součástí zářijových záplat, pokud budou vydány pro P8, tak nebude co řešit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Fix je součástí zářijových záplat, pokud budou vydány pro P8, tak nebude co řešit.

A budou, nebo nebudou vydány??? Víceméně to byla otázka prvního příspěvku...
    Poděkovat autorovi 0
  • To zatím není jisté.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stále se nic neděje, takže jinými slovy opět se na uživatele se.e? Mám 2 telefony a hodinky, na všech hodně jedu přes Bluetooth a nemohu (mohu, ale nebezpečí je zde celkem dosti vysoké) je používat, jelikož výrobce už se o svoje starší produkty nezajímá?
    Poděkovat autorovi 0
  • Konkrétně P8 je telefon více než dva roky starý, takže se může stát, že aktualizace nebude. Do situace nevidím, ale je divné, že třeba Microsoft chybu opravil před mnoha měsíci, zatímco Google toto do Androidu přidává až v září, takže bych se výrobců (nejenom Huawei) obecně zastal. Nové telefony jsou v klidu, starší v tomto směru vždy od jisté chvíle podporovány nebudou, přijdou další chyby.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.