Fotoaparát

Vzhledem k tomu že s přechodem na A7 se zpomaluje spouštění fotoaparátu prosím o radu jestli někdo používá jinou aplikaci a kterou.Diky.
«1

Komentáře

• Zdravím,
    mám naprosto stejný problém a mohu vás uklidni, že časem se to jen zhoršuje. Pokud máte někdo řešení, ocením i já dobrou radu.
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Radeji pockam ty dve vteriny, ty aplikace nenahradi kvalitu stock camery, ale to je jen muj nazor. Pokud mate delsi prodlevu, pouzijte "vymazat v aplikaci fotoaparat pamet a udaje, udelat wipe cache a factory reset".
    Poděkovat autorovi 0
  • malir66  
    upraveno 28. September
    Factory reset je tovární nastavení? Ostatní už jsem zkoušel a stále stejný. Spuštění trvá tak 6 vteřin pak se obraz sekne na vteřinu a potom se teprve spustí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, mám problém s tím, že když chci fotit, tak se mi foťák sekne a tak 10 s trvá než začne fotit, kde prosím může být problém? Dříve to nedělalo, telefon mám tak 4 měsíce. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Problém je v Androidu 7 a bohužel se my jo nepodařilo odstranit ani továrním nastavením.Chysta se aktualizace firmwaru která to snad vyřeší tak uvidíme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Neřekl bych, že to bude jen problém v A7.Mam taky A7 a foťák se mi spouští bez prodlevy. Dělal jsem tovární nastavení před i po aktualizaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stěžuje si více uživatelů tak nevím. Mně se někdy načte do 3 vteřin někdy do 10 ale pokaždé se zasekne po načtení tak na 2 vteřiny. Jinak telefon vcelku funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • To tady čtu, ale co mám v mém okolí lidí s P9 lite tak jsou taky bez po problému.Neni to žádný velký vzorek je jich 5.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak proc si nezamknete aplikaci fotoaparat do RAM? Bude se otevirat prakticky okamzite , a nema to vliv na spotrebu. Zmacknes ctverec , zobrazi se ti nedavne aplikace ,u fotoaparatu aktivujes zamecek kliknutim na nej . Tedy pokud nemas skutecne zavazny softverovy problem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Potvrdzujem - po zamknutí fotak startuje okamzite. Dakujem za radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • malir66 napsal(a):

Stěžuje si více uživatelů tak nevím. Mně se někdy načte do 3 vteřin někdy do 10 ale pokaždé se zasekne po načtení tak na 2 vteřiny. Jinak telefon vcelku funguje.

Foťák se zasekne přesně ve chvíli, kdy mi načítá miniaturu poslední fotky vlevo dole...
    Poděkovat autorovi 0
  • malir66  
    upraveno 2. October
    rumburak-zamčení funguje jenom chvíli po otevření a znovu načtení. Pokud je fotoaparát zamčen na pozadí delší dobu načítá opět pomalu. A7 má ještě problém se správou paměťi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zatim vetsina pise ze firmware B382 to opravil. Cekam az prijde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Potvrzuji taky značné zpomalení foťáku, které vede jen k tomu, že vlastně už nemohu dělat žádné momentky. Musíte uznat, že 10 s na načtení foťáku a další 3 vteřiny, než začne reagovat je docela hodně.

Vše se zhorší pokud nainstaluji messenger, nebo facebook. Ale i bez těchto aplikací se foťák prostě zasekává a je prakticky nepoužitelný. A je jedno, jestli používám originální aplikaci, nebo nějakou staženou ze storu.

Upřímně on ten telefon je celej občas pěkně zasekaný. A člověka to docela už štve.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne pri b382 už funguje dobre..
    Poděkovat autorovi 0
  • Nainstaloval jsem camera fv5 a počkám na update 382 a uvidíme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže oficiálně píši, že ani po update to nepomohlo. V okamžiku, kdy mám v telefonu FB a messenger tak se foťák po dvou dnech výrazně zpomalí. Tedy jeho nabíhání. Zasekne. Dokonce i když zapnu foťák přímo z uzamčené obrazovky, tak se objeví jen černá nic a je telefon nefunkční na dotyk. Nereaguje. A teď sranda, starý Sony Xperia M4 aqua takový problém nemá. Jiný telefon to samé. No nic, už šetřím na Nokii. Huawei jde do seznamu, nikdy víc.
    Poděkovat autorovi 0
  • To si mne moc nepotěšil. Já teda používám Facebook lite ale stejně je foťák furt zabrždenej.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pod text Huawei nikdy více se podepíšu také. Naprosto stejné problémy s fotoaparátem. Myslel jsem, že kupuji střední třídu, ale ta by měla mít reakce fotoaplikace trochu jiné. Tohle je smutné kino. Aplikace startuje kolem 4 sekund. K tomu mám ještě neustále problém s NFC.
    Pokud přijde aktualizace droidu, vyzkouším ji okamžitě. Nepomůže-li, jde Huawei k vodě a už ho nechci nikdy vidět.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.