Upozornenie po nabití

Prosim Vás, ako sa dá nastaviť aby ma upozornilo, keď mám nabitú batériu??

Komentáře

• Pouzit aplikace, doporucil bych AutomateIt nebo Llama.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady se někdo bojí přebíjení, kterým straší různé weby... V moderních telefonech žádné přebíjení neexistuje. Telefon i akumulátor si vše hlídají. STačí si připojit měření odběru při nabíjení (třeba charger doctor) a uvidíte, že při dosažení 100% klesne spotřeba v mA na nějakých 20 mA což je pro běh telefonu. V jiném případě se dá nabíjet vypbutý telefon a spotřeba bude téměř nulová, tj nepřebíjí se. Mám to otestováno i na tabletu, kde od 90% nabíjel jen 1,25A a po dosažení 100% byla spotřeba zapnutého tabletu 0-1 mAh
    Poděkovat autorovi 1
  • Třeba jen prostě nechce mít telefon na nabíječce zbytečně delší dobu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo i to me pak napadlo...
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím o radu nabíjíme telefon přez noc cca 7 hodin je na nabíječce a ráno když vstanu tak mi ukazuje 85az90% před týdnem to bylo na 100% a teď toto. Děkuji za radu
    Poděkovat autorovi 0
  • Muze to byt jen problem se signalizaci, stahni si aplikaci Aida64, nebo Ampere a pod., a rano si porovnej udaje o stavu baterie. Moznost porovnat udaje poskytuje taky Project Menu.
    Pokud objektivne nedobiji, tak reseni je nekolik - zkusit jiny kabel, jinou nabijecku, vymena baterie atd. , jiste se ozve nekdo dalsi s nejakou zkusenosti.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.