HuaFan čekají velké změny, novinky se vám budou líbit

HuaFan je tady s námi už dva roky a za tu dobu máme spoustu návštěvníků, je tady mnoho zajímavých návodů a nepřeberné množství informací. Myslím si, že se nám podařilo vytvořit skutečně skvělou komunitu kolem telefonů Huawei, důkazem jsou třeba kvalitní motivy, které na našem fóru vznikají. Je ale na čase posunout se opět výrazně kupředu, v příštích měsících nás tedy čeká několik velmi výrazných a důležitých změn. Mohli jste si ostatně také všimnout, že v posledních týdnech nám fórum nefungovalo úplně na sto procent, je to ale právě z důvodu přípravy mnohem větších změn. Na co se tedy můžete těšit?

- samostatný HuaFan YouTube kanál už nebude dále fungovat, videa totiž budu umisťovat přímo na oficiální YouTube kanál Huawei Mobile CZ/SK. Současně chceme zapracovat na kvalitě záběrů, aby se vám líbily více. Už nyní se ale můžete přihlásit k odběru nových snímků a nepřijít tak o žádnou informaci ze světa telefonů Huawei. Je to také ocenění našeho společného úsilí, když příští záběry budeme moci publikovat přímo na oficiálním kanále :)
- bude vytvořen kompletně nový web HuaFan.cz, všechny stávající informace na fóru ale samozřejmě zůstanou zachovány, máme zde obrovskou databázi informací, které se týkají telefonů Huawei. Chceme ale například více prostoru pro nové články a informace, které se nyní občas na fóru trochu ztrácí...
- těšit se můžete na nové odměny v rámci věrnostního programu HuaFan Club, na odměny tak nyní může dosáhnout skutečně každý, stačí fandit společnosti Huawei na internetu (sdílet příspěvky z našeho Facebook účtu, přihlásit se na náš Twitter a YouTube kanál, každá aktivita znamená body navíc), zapojit se do našeho fóra HuaFan a na konci každého měsíce deset z vás odměníme. Paletu odměn chceme udělat pestřejší, pokud máte nějaké zajímavé nápady, určitě mi je napište

Naším cílem je udělat z HuaFan.cz místo, kde se vám bude líbit ještě více a kde najdete spoustu zajímavostí ze světa telefonů Huawei. V tomto směru je už naše současná komunita v České a Slovenské republice unikátem, v zahraničí takto skvělé návštěvníky většinou na fóru nemají. Proto jsem rád, že naše společná práce je oceněna a HuaFan se bude nadále rozvíjet. Možnost publikovat záběry přímo na Huawei YouTube kanále je pro mě velmi lákavá, radost mám také z širší škály odměn pro aktivní fanoušky. Už teď se těším, co všechno přinese rok 2018.

image

Komentáře

• Držím palce nech tie všetky zmeny dobre dopadnú. Som zvedavý hlavne na ten nový web. Tento pôvodný je jednoduchý ale mne celkom vyhovuje. No nechám sa prekvapiť :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednoduchost chceme zachovat, ale chceme zapracovat na funkčnosti. Třeba také na kvalitě vyhledávání, informací je tady mnoho, ale někdy je složitější se k nim dostat...
    Poděkovat autorovi 2
  • Pokud tady zůstanou všechny informace, jsem za. Stran odměn - co třeba originální příslušenství Huawei? Flipová pouzdra a podobně. Obecně příslušenství se tady ukazuje málo, přitom Huawei ho nabízí mnohem více... Co třeba gravírování v OC Quadrio? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. September
    Příslušenství je dobrý nápad, sice by to bylo složitější, ale zase by to byl dárek, co prostě majitel ocení, být to třeba pouzdro na konkrétní stroj. Gravírování zní dobře, také návrh předám.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.