Mobilní karta od KB

Dobrý den,
jsem tu nový, tak se omlouvám jestli se to tu už řešilo. Nedavno jsem si zakoupil Huawei Nova a aktivoval si mobilní kartu od Komerční banky. Bohužel jsme si nevšiml, že na stránkách mají výčet podporovaných zařízení a samozřejmně Huawei Nova mezi nimi není. Chci se optat, zda někdo již zkoušel platit mobilní kartou a platby mu bezchybně fungují. Mě se zatím podařilo zaplatit 2x tescu, ale např. v Lidlu ani jednou. Nevím, zda se dá měnit i nějaké nastavení někde v telefonu tak aby to fungovalo lépe a spolehlivě na všech terminálech. Díky za postřehy a rady.

Komentáře

• Dobrý deň. Ja mám síce inú banku a tým pádom aj inú aplikáciu ale platby mobilom mi idú bez problémov. Počas jedného roku používania som mal len problém s platbou v DM drogerie. A bolo to zrejme zle nadstaveným terminálom. Stále vypisoval po priložení telefonu že nevie rozoznať karty. Inde platím v pohode, aj v slovenskom Lidli. V nadstaveniach telefonu som akurát app od mojej banky navolil ako prioritnú pre platby. Už nič iné som nenadstavoval.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.