Pamě´tová karta

Dobrý den,

Několikrát denně mi telefon hlásí, že paměťová karta byla neočekávaně odebrána. Ačkoliv nebyla. Kartu jsem i naformátovala, telefon dala do továrního nastavení a beze změny. Stále vyskakuje, že byla odebrána.
Co s tím?

Díky

Komentáře

• Obcas pomuze kartu ocistit lihem a vlozit zpet. Nebo jen vyndat a vlozit zpet.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. September
    Ahoj,zkus kartu v jinném zařízení,např.v pc,pokud bude s kartou problém i tam,je karta vadná.
    Poděkovat autorovi 0
  • bozka napsal(a):

Obcas pomuze kartu ocistit lihem a vlozit zpet. Nebo jen vyndat a vlozit zpet.

To jsem zkusila, ani prd...
    Poděkovat autorovi 0
  • jansin76 napsal(a):

Ahoj,zkus kartu v jinném zařízení,např.v pc,pokud bude s kartou problém i tam,je karta vadná.

S počítačem problém nemá
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen pro jistotu. Kontrola karty a sektorů? Třeba v HD Tune? Formát proběhl rychlý, nebo dlouhý? Doporučuji dlouhý formát, kdy přepisuje i jednotlivé clustery.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube napsal(a):

Jen pro jistotu. Kontrola karty a sektorů? Třeba v HD Tune? Formát proběhl rychlý, nebo dlouhý? Doporučuji dlouhý formát, kdy přepisuje i jednotlivé clustery.

Kontrola proběhla, ale formátování rychlé. Jak prosím zapnout dlouhé?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zbytecne neres clustery, chyba je ve slotu nebo je vadna karta.
    Poděkovat autorovi 0
  • bozka napsal(a):

Zbytecne neres clustery, chyba je ve slotu nebo je vadna karta.

Snažím se jen vyloučit vyloučitelné...
    Poděkovat autorovi 0
  • JanaV napsal(a):

tube napsal(a):

Jen pro jistotu. Kontrola karty a sektorů? Třeba v HD Tune? Formát proběhl rychlý, nebo dlouhý? Doporučuji dlouhý formát, kdy přepisuje i jednotlivé clustery.

Kontrola proběhla, ale formátování rychlé. Jak prosím zapnout dlouhé?
    Pokud používáš Windows a kliknutím pravého myšítka zvolíš formátovat... tak v otevřeném okně dole odškrtněš rychlé formátování a dáš spustit. Může to trvat několik hodin v závislosti na velikosti. Zkus i HD Tune a test karty. Může to dost napovědět.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube napsal(a):

bozka napsal(a):

Zbytecne neres clustery, chyba je ve slotu nebo je vadna karta.

Snažím se jen vyloučit vyloučitelné...
    Ja ti rozumim, nicmene zjisteni zavad nevyresi problem, nic ve zlem.
    Jinak byla jsem svedkem vyreseni podobnehu problemu papirovou podlozkou pod SD kartu .
    Poděkovat autorovi 0
  • Najjednoduchšie bude dať tam úplne inú pamäťovku a pozorovať ako sa telefón bude správať a či bude hlásiť odstránenú pamäťovú kartu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.