[MOTÍV] Mono Dark 5 (EMUI 5.x)

hannihanni  
upraveno 19. October v Galerie Motivů
Dlho som sa rozhodoval, či tento motív zverejniť, nakoľko som si ho pôvodne upravoval pre seba z motívu Mono Dark v 1.1 od Emui Themes Factory. Moje úpravy zašli až tak ďaleko, že z pôvodného motívu už ostala iba základná myšlienka a koncept. Kompletne som ho prerobil a dokončil pôvodným autorom nedotiahnuté veci, ktorých bolo naozaj mnoho.
Motív som pomenoval po pôvodnom motíve a dostal názov Mono Dark 5. Ak máte pocit, že ste sa s podobným motívom na tomto fóre už stretli, tak sa nemýlite. Z tohoto motívu vychádzal Bedrigo pri tvorbe svojho motívu Dark EMUI. Mono Dark 5 je ladený do šedo čiernej kombinácie, výrazným prvkom je šedá oznamovacia lišta a mnoho transparentných prvkov. Nakoľko pri tvorbe motívov úzko spolupracujem s Bedrigom, vylepšil som motív niektorými jeho vlastnými grafickými prvkami v hodinách a záznamníku zvuku, rovnako od Bedriga pochádza aj aplikácia FM rádio a Phone Clone. Motív obsahuje náš spoločný icon pack 3K Black.

Tento motív je určený exkluzívne iba pre toto fórum, nebudem ho zverejňovať na žiadnom inom fóre.

Ak narazíte na nejaké problémy, napíšte mi, poprípade priložte screen displeja s chybou a budem sa snažiť zjednať nápravu.

image
https://www.uloz.to/!due8T5i7sUED/monodark5-hwt

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.