Stylus Fixed Touch nabízí tři funkce

Před mnoha lety byl stylus nedílnou součástí každého chytrého mobilního telefonu, s nástupem kapacitních displejů are rychle zmizely ze scény. Dnes vám ukážu stylus Fixed Touch, který můžete velmi dobře používat (nejenom) s telefony Huawei. Nabízí totiž hned tři šikovné funkce.

Stylus vypadá na první pohled jako běžná propiska a právě toto je první funkce, kterou nabízí. Rychle si tak můžete udělat třeba poznámku nebo napsat adresu na balík (to sám dělám velmi často). Můžete také pomocí něj pohodlně ovládat svůj mobilní telefon. Díky dostatečným rozměrům je ovládání velmi komfortní a překvapilo mě, že je velmi přesné a spolehlivé (toho jsem se bál, v minulosti podobné výrobky moc dobře nefungovaly). Překvapením je pak pro mě třetí funkce - stylus Fixed Touch můžete použít také jako šikovný stojánek pro váš telefon. Sám jej takto používám s celkem velkým modelem Huawei Mate 9, funguje to ale bez problémů.

Celkově hodnotím toto příslušenství jednoznačně kladně a chválím hlavně šikovnou kombinaci těchto tří funkcí. Cena je navíc zvolena velmi rozumně, pokud tedy chcete někomu v svém okolí udělat radost, Fixed Touch doporučuji. V mém okolí jej děti rády používají také k ovládání tabletů.

image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.