Bluetooth nenajde jiné zařízení

Ahoj,
mam dotaz, můj Huawei P8 lite nenajde BT sluchátko a ani s autem mi nejde spárovat. Jiná zařízení najde ale ty co chci Já ne. Co s tím pašáci??

Komentáře

• No pokud jiná najde, hledal bych chybu v nich. Jsou v párovacím režimu? Jsou kompatibilní?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jiný tel je bez problému najde a sparuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak treba zistiť či tie zariadenia ktoré chcete pripojiť sú kompatibilné a viditeľné pre ostatné zariadenia (ako píše Pavel)..
    Poděkovat autorovi 0
  • Hanuman napsal(a):

Ahoj,
    mam dotaz, můj Huawei P8 lite nenajde BT sluchátko a ani s autem mi nejde spárovat. Jiná zařízení najde ale ty co chci Já ne. Co s tím pašáci??

Můj Huawei P8 Lite s tím má taky problém,spojení se podařilo až na poněkolikátém propojení,důležité je mít spuštěnou viditelnost pro všechny okolní zařízení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to tak, všechny zařízení bohužel nejsou navzájem kompatibilní a nelze je spárovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. October
    Když jsme u toho BT chtěl jsem se zeptat na jednu věc, když posílám soubory přes BT s tel do PC, tak jsem si všiml, že v této době není v telefonu možné wifi připojení, tj nefunguje wifi v tel (web. prohlížeč nenačítá stránky), má někdo také takové zkušenosti? Přišel jsem na to náhodně, resp BT moc na toto nepouzivam, ale zrovna jsem posílal asi 10 fotek a zároveň se chtěl mrknout na internet přes wifi...

Je to na A5ce, ale asi je to vlastnost těchto dvou zařízení fungovat takto současně. Jakmile se soubory odešlou, tak wifi funguje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.