Huawei P10 lite Gold Carbon

upraveno 7. October v Huawei P10 lite
Už jsem vám na našem fóru ukázal několikrát ochrannou stylovou samolepku od společnosti Skinzone na vybraných telefonech Huawei, tentokráte si ale myslím, že se díváte na jednu z nejpovedenějších úprav vůbec. Huawei P10 lite sám o sobě patří k nejkrásnějším telefonům na trhu, s odpovídajícím vinylovým skinem ale vypadá ještě lépe. Telefon vlastním ve zlaté barvě, vybral jsem tedy motiv Gold Carbon. A výsledek je podle mého úchvatný, co myslíte?

image
image
image
image
image

Komentáře

• Pavel  
    upraveno 7. October
    Nádhera, fakt krásná úprava. Ta rovná zadní strana P10 Lite se na něco takové vyloženě hodí.

PS: Jozef nepřipomněl kód co tady je - HUAFAN.CZ znamená 40 procent slevu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak jsem již psal na XDA, komu nevadí si 2-3 týdny počkat, na Aliexpressu stojí tahle samolepka desetikorunu i s poštovnym. :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • No tam je ale kvalita o něčem trochu jiném (vyzkoušeno), takže kdo chce šetřit, může si na tu zadní stranu dát třeba izolepu :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

No tam je ale kvalita o něčem trochu jiném (vyzkoušeno), takže kdo chce šetřit, může si na tu zadní stranu dát třeba izolepu :smile:

Mám ji tam od června a drží naprosto perfektně, poškrábaná není. Radši než dávat 250 (?) Kč, to si koupím 25 samolepek a budu si je klidně každý měsíc měnit, i když to není potřeba. Podle vzhledu jsou totožné a nedivil bych se, kdyby se jednalo o úplně to samé :-)

Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.