Častý dotaz č. 23: Jak zálohovat kontakty a SMS zprávy?

Můžete k tomu využít aplikaci Záloha přímo v telefonu případně můžete použít některý program pro počítač, dobrou zkušenost máme s programem HiSuite, který vyvinul pro svoje přístroje přímo Huawei. Pokud chcete zkusit nějakou alternativu, můžete nainstalovat třeba MyPhoneExplorer, jehož vývoj už ale docela upadá.

Komentáře

• Chci se zeptat... jsou dva různé programy HiSuite (v příloze)? .. nebo který je ten správný? Já měla ten druhý v PC a nějak ani nevím jak.. co jsem s tím dělala, se mi do PC dostal ten první. U toho prvního mě to nechce spojit přes USB kabel. U druhého to zazálohovalo skoro všechno, kromě kontaktů, to se mi v PC vytvořila nějaká složka, která nešla otevřít. Tak nevím co dělám spatně. Poradíte?
    131992[1].jpg
    700 x 450 - 36K
    sbklmd[1].png
    639 x 457 - 81K
    Poděkovat autorovi 0
  • Já používám pro zálohu účet google, pro fotky onedrive nebo dropbox. Můžu měnit telefon ob týden a vše mám aktuální :)
    Poděkovat autorovi 1
  • ssharkk napsal(a):

Já používám pro zálohu účet google, pro fotky onedrive nebo dropbox. Můžu měnit telefon ob týden a vše mám aktuální :)

jj, tak to je. Ale dá se i přímo v telefonu udělat zálohu na kartu do souboru (přímo v kontaktech dejte nabídku a tam najdete položku import/export). Případně jde kontakty nahrát na sim, ale tam se nenahrají všechny podrobnosti.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.