odemčení časopisů

Dobrý den, prosím o radu. Mám huawei P7. Skoro každý den se mi objevuje aktualizace obrázků pro odemčení časopisů, po aktualizaci se mi však žádné obrázky nenainstalují a v galerii žádné nemám. Nevíte proč? Děkuji.

Komentáře

• Nebude to spíš chyba v překladu? V tématech se vyskytuje styl zamykací obrazovky "časopis" - a tyhle "obrázky pro odemčení časopisů" by mohly být tapety. Zkus se mrknout do aplikace "Motivy"; jestli je má doměnka správná, měly by přibývat tapety pro zamykací obrazovku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak teď přesně nevím, jak to myslíš, ale když jsem měla styl zamykací obrazovky "časopis", tak se mi při každým odemčení zobrazovali jiné obrázky, které jsem nikde v telefonu uložené neměla (nebo si to aspoň myslím), vždy jsem je aktualizovala a byly tam zase nové, ale teď naposledy mi po aktualizaci všechny zmizely a když na zamykací obrazovce kliknu na další, aby se ty obrázky zobrazily, tak tam vůbec žádné nemám :(
    Poděkovat autorovi 0
  • A máš v Nastavení/zámek obrazovky a hesla vše správně nastavené? Myslím tím nastavení odemčení typu magazín a odběry - povolené odběry. Tam jsou vidět obrázky, které se pro odemčení používají.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam. Zjistila jsem, ze to je tim, ze jsem si vymazala tu slozku s tema obrazkama a tak tam zadne nemam a nevim, jak to dostat zpet
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že musíš vytvořit novou složku v interním úložišti pod jménem MagazineUnlock. Pak dát aktualizaci odběrů. Třeba se tam opět dotáhnou. Galerii jako takovou neřeš. Když se Ti obrázky stáhnou do té vytvořené složky automaticky se v galerii objeví.
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsem si myslela taky, ale nefunguje to. Dokonce jsem si tu slozku stahla z jineho telefonu huawei, ale proste to tam nemuzu dostat :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • A co vidíš ve složce odběry? Tam je možnost vložit vlastní obrázky, to taky nejde?
    Poděkovat autorovi 0
  • A ty odbery jsou kde presne? :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavení/zámek obrazovky a hesla/odemčení typu magazín/odběry
    Poděkovat autorovi 0
  • Dam zabezpečení - zamek obrazovky a pak je tam jen moznost, jestli to chci odemykat heslem, pinem... To co pises, tam nevidim, je to mozny.
    Poděkovat autorovi 0
  • No asi jo, já mám Mate 9 :neutral: V tom případě jsem vyčerpal všechny možnosti.....
    Možná bych zkusil zálohu dát, pak tovární nastavení a obnovu dát že zálohy. O nic tím nepřijdeš a možná to začne chodit korektně.
    Poděkovat autorovi 0
  • A je tam nastavena tema, ktera ma dole poznamku Magazin.odemceni nebo Magazin unlock ? Zkuste i jinou temu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Treba hlavne nastaviť default motív, ktorý to odomknutie časopisu má, potom na uzamknutej obrazovke potiahnuť úplne zdola prstom hore, na lište, ktorá sa vysunie zvoliť ikonku Odbery úplne vpravo hore.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.