Svetla skvrna na displeji

Zdravim, tak jsem po case zpet s problemem. Udelala se mi na displeji mala svetlejsi skvrna tak 1x1 mm. Neni videt pouze pri cerne barve. Pri vsech ostatnich barvach je vzdy videt jako svetlejsi flek. Chtel jsem to vyfotit ale moc to nejde. Nemate nekdo podobnou zkusenost. Nevim zda s tim jit do servisu a byt zbytecne mesic bez telefonu. V OC Quadrio je servisni stredisko. Klidne bych si tam zajel. Opravuji tam pripadne na pockani, nebo to tez nekam posilaji? Nikde jsem nenasel zadny kontakt abych tam zavolal a pripadne se domluvil.

Diky

Komentáře

• Dobrý deň,
    Podľa všetkého ide o závadu displeja. Čo sa týka servisu v OC Quadrio, tak kontakt je +420 731 701 133, quadrio@huaweistore.cz a opravy vykonávajú na počkanie.
    Poděkovat autorovi 1
  • bozka  
    upraveno 10. October
    Muzete si to overit testem screenu v teto aplikaci , v casti Color test .

https://play.google.com/store/apps/details?id=tursky.jan.settings&hl=cs

P.S.: nekdy se jako svetlejsi flek jevi odlepena ochranna folie na displeji, ale ta miniaturni velikost fleku to zrejme vylucuje. Tedy pokud vubec mate nejakou folii :wink: .
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 11. October
    Mam sklo. Zkusim ho odlepit než pojedu na vylet do Prahy :) ta skvrna je malá, ale jakmile o ní člověk ví, pořád na ni musí koukat :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem volal do servisu. Cislo je opravdu spravne a dozvedel jsem se zajimavou vec. Pokud jsem pana dobre pochopil, tak v pripade placene opravy mimo zaruku udelaji vse na pockani, pokud chci ale telefon opravit v zaruce, na pockani to nebude ale muze mi slibit ze to bude do 30 dnu... Samozrejme se budou snazit to udelat co nejdrive. Premiovy telefon za premiovou cenu, zlate clenstvi, ale servis uplne stejny jak vsude jinde. Cekal jsem tedy neco trochu jineho kdyz maji servisni stredisko, kam se to da odnest a i tam telefony primo opravuji .... Pro znaleho vymena dilu typuji tak pul hodiny prace. Bud se tedy budu muset smirit s tim, ze telefon poslu, budu ho muset zas vymazat, protoze nechci aby se k obsahu nekdo dostal a pak zas vse znova instalovat a nastavovat anebo budu zit s flekem na dispelji. Nehlede na to ze na prechodnou dobu budu muset zas sehnat nejaky jiny. Vzhledem k tomu ze ho potrebuji nezbytne k praci tak je to pro me docela opruz.

Zkousel uz jste tam nekdo resit zarucni opravu na pockani?
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto sa mi nezdá, aby nerobili záručné opravy na počkanie. Skúsim napísať technikovi, či je to pravda.
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 11. October
    Ty tam někoho znáš? Ono to možná bude podle toho, kolik mají aktuálně práce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Riešil som tam už pracovne pár vecí a mám kontakt na tamojšieho technika. Napísal som mu, ale neviem či dnes pracuje takže uvidím kedy mi odpíše.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zasielam e-mail od technika:
    Dobrý den, rychlost opravy ať záruční či nezáruční závisí na dostupnosti náhradního dílu a momentálního vytížení servisu. Pokud se dohodneme předeme a budeme pro vás mít náhradní díl, je možné opravu provést i v řádu několika hodin, vždy to ale závisí na modelu a reklamované závadě. Čas opravy vždy určuje technik a je nutné si případnou rezervaci dílu a následně čas opravy konzultovat vždy s konkrétním technikem. Hezký den.
    Poděkovat autorovi 0
  • No ale kde vzít kontakt na konkrétního technika který to bude dělat abych se s ním domluvil? Druhá věc je jestli mi to vůbec uznají.
    Poděkovat autorovi 0
  • Najlepšie by bolo zájsť tam osobne alebo zavolať opätovne a takto po telefóne sa skúsiť dohodnúť. Myslím si že to uznajú ako vadu ktorá sa dá odstrániť záručne pretože ak nie je MT mechanicky poškodený alebo ste si vadu nespôsobili sami, tak potom to na 99% uznajú.
    Poděkovat autorovi 0
  • No ja nejsem z Prahy. Mám to tam 100km ale je mi příjemnější tam zajet a vyřešit hned, než posílat. Zkusim tam zítra znova zavolat. Telefon je jako nový, ani mi ještě nestihl upadnout na zem :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to teda určite pôjde na záruku. Skúste ešte raz, ja si myslím že Vám vyhovejú :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já měl bílé fleky na displeji u mate 7 a začínají se neobjevovat i na mate 8 , u sedmičky mě to uznali na záruku , vyměnili baterií displej i repro , ale musel jsem počkat 3 týdny
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 20. October
    No já už čekám týden. Nakonec jsem to poslal do Olomouce. V OC Quadrio mi řekli, že nemají na tenhle telefon náhradní díl. Balík odeslán v pondělí. V úterý doručeno 9"30, až ve středu přijato do opravy a od té doby se nic neděje. Ptal jsem se v Olomouci jak dlouho trvá oprava. Řekla mi tak 10 dní. Při troše dobře vůle do týdne. Vůle se asi nekoná. Navíc v předpokládaném termínu dokončení mám polovinu listopadu. Opravdu super.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak mi take rekli ze pri vymene displeje se musi vymenit i baterka. Vylozene ekonomicka oprava :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Áno, je to tak. Mení sa displej, krycie sklo a baterka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Menia ju iba preto, že keď to už majú otvorené, vymenia aj baterku. Z iného dôvodu to nie je potrebné, baterka je tam síce prilepená obojstrannou lepiacou páskou, ide však v pohode odlepiť i nalepiť naspäť.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.