Huawei Smart Watch 2 Sport - týden používání

Pořídil jsem si hodinky Huawei Smart Watch 2, jsou tedy prýma, umí prakticky vše, co bych očekával, nezkoušel jsem je ještě se SIMkou, ale to asi tak veliký rozdíl už nebude. Výdrž baterie mě nutí, abych se stal otrokem neustálého nabíjení, doba do úplného vybití se prodlužuje tím, že hodinky nepoužívám :D.
Další problémy jsou možná spíše spojené s Android wear 2, nicméně, když mám příchozí hovor, na hodinkách se mi zobrazuje pouze něco jako incoming call, ale kdo mi volá, to už vidět není. Nezobrazuje se ani číslo. Dále, když hovor přijmu, hodinky to neumí detekovat a zvoní dál, až do chvíle, kdy zase hovor ukončím. Je to tedy bezva, když máte 10ti minutový hovor a hodinky vám na ruce stále vibrují. A jsme opět u té baterky.
Také se mi z nějakého důvodu přestaly načítat kontakty, to by mohlo souviset s tím, proč se mi nezobrazuje jméno volajícího na hodinkách, ale když se mi zobrazovaly, výsledek při příchozím hovoru byl stejný.
Na hodinkách si nelze (nebo nevím jak) vybrat jinou, než jednu ze dvou anglických klávesnic, čili psaní česky je pasé. Pokud chci někoho vyloženě vytočit svým hlasem, čeština také není přítomna a tak mi to nabízí nějaké zkomoleniny. Četl jsem něco o updatu softwaru na vyšší verzi, která by to měla vyřešit, nicméně v nabídce podle návodu tento update postrádám. Verze na mých hodinkách je 2.0.0.168592122.
Dále, nainstaloval jsem si na hodinky nějaké aplikace, mezi jinými také Spotify, kde bych čekal, že se aplikace spojí s telefonem a nabídne mi seznam skladeb + ovládací prvky. To se nějak neděje, stále mi to píše, že se aplikace spojuje, a když se spojí tak se prý něco načítá. Pak mi to napíše, že se nelze spojit. K mému překvapení se aplikace nějak načte (v nestřeženém okamžiku), když spotify spustím na telefonu. Raději bych ale hudbu samozřejmě spouštěl na hodinkách, pokud mám mobil zrovna v batohu, nebo se nacházím v přeplněném kupé.
Display hodinek se vypíná příliš rychle, někdy než si něco přečtu, objeví se opět hodiny a musím se pak vracet zpět.
Opět vzhledem k výdrži baterky by hodinky měly mít v balení ty nabíječky dvě, případně je prodávat extra za mrzký peníz a ne za 890kč.
Pokud se k tomu umíte nějak vyjádřit, tak sem s tím. :)
Štítky:

Komentáře

• Vypadá to na to , že jsi neaktualizoval v hodinkách android wear. Vlez v hodinkách do google play a tam si najdi aplikaci wear a mělo by to nabídnout aktualizaci .
    Poděkovat autorovi 0
  • Hovory mám naprosto bez problemu. Jak číslo tak hovory.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale s rychlostí je to tragedie. Po týdnu jsou hodinky takřka nepoužitelné. Je nutný reboot. Tak tragicky system jako je google wear 2 jsem dlouho neviděl. Orezany systém, který naprosto tragicky neumí ovládat paměť. Brzy se náplní a pak se jen vše nechutné seká. Pokud chcete něco na sport tak raději TomTom nebo Garmin. Wear 2 od Google je tragédie. Nechápu proc to google vůbec dělá. Neumí naprogramovat funkční systém. Měl jsem hodinky s obyčejné systémem 5.1. a tam nebyl problém. Nekupovat... Ještě, že mám TomTom runner 2. Lze sním plavat, běhat, jezdit na kole a žádnej problém se sekáním. Google se opět předvedl. Možná wear 8 už bude ok.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dorazil update. Snad se část problémů zredukuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co je nového ? Nepozuruji žádnou změnu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Josefe nemáš changelog?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.