Každý měsíc můžete na Huafan.cz získat reproduktor Huawei AJ69

Každý měsíc můžete v soutěži s HuaFan Club získat velmi stylový reproduktor Huawei AJ69 a dnes se na něj krátce podíváme. Moc se mi líbí už jeho atraktivní design, ať už jej postavíte kamkoliv, bude vypadat stylově. Klidně jej můžete mít umístěný třeba v obývacím pokoji.

Na horní straně reproduktoru se nachází ovládací tlačítka, pomocí kterých můžete spouštět nebo zastavovat přehrávání hudby, přidávat či ubírat na hlasitosti nebo přeskakovat jednotlivé skladby. Přítomnost ovládacích prvků je fajn, pokud máte telefon spojený s reproduktorem, nemusíte pro start přehrávání hudby hledat telefon, ale využijete samotná tlačítka. Ta mají velmi jistý stisk a jsou dostatečně rozměrná, takže se vám budou pohodlně ovládat. Někomu ale může vadit, že jejich stisknutí provází vždy jemné cvaknutí.

Spárování s telefonem je rychlé, stačí reproduktor zapnout a v nastavení Bluetooth vyhledat ke spárování právě tento reproduktor. Následně už si můžete užívat výrazně kvalitnějšího poslechu hudby než jaký zajistí klasický telefon. Středně velkou místnost ozvučí reproduktor velmi dobře, na velký sál už to moc není, ale mluvené slovo je rozumět (používáme s manželkou reproduktor na přednáškách). Díky rozměrům navíc můžeme mít reproduktor neustále u sebe a je kdykoliv připraven k použití. Nabíjení probíhá pomocí klasického microUSB konektoru, pomocí kterého se nabíjí drtivá většina současných telefonů. Jak se vám reproduktor líbí? Motivuje vás k aktivní účasti v naší soutěži nebo by vám radost udělala jiná cena?

image
image
image

Komentáře

• Je opravdu pěkný, ale proč je na fotce cen jiný reproduktor? (AMBOX) Ano, vím ,že v pravidlech je napsáno bluetooth speaker Huawei, takže to může být jakýkoliv, jen mě to zajímá :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Důvod je jednoduchý, ono mezi nimi není moc žádný rozdíl, jde spíše o označení (které bývá na různých trzích různé).
    Poděkovat autorovi 1
  • Reproduktor hraje bezvadně, má až neuvěřitelně pěkný ozvučení (dokonce i malou barevnou hudbu). A to se řadím mezi audiofily, spíše vyznávající zn. Bose Denon, ale tohle mě rozsekalo. Kluci šikmooký se fakt vytáhli. Všem kdo váhají zakupte, doporučuji.
    Poděkovat autorovi 1
  • Je úžasný akorat hudbu prerusuje tutavy zvuk a nevim co to znamena poradí mi někdo předem díky
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Je vybitý
    Poděkovat autorovi 0
  • Co se týče repráku tak jeden mám. Co se týče zvuku tak se mi zdá docela čistý, ale problém je strašně malá hlasitost. Pokavaď přitom povídá víc lidí tak není slyšet :(. Nevýhodou je taky kulatý tvar, protože se kutálí. Občas někoho napadne přemýšlet o tom jako o pokéballu -_-. Trochu mě mrzí to, že barvy nejdou vypnout. Trochu lepší je alternativa v podobě podobného reproduktoru, který se liší tím, že má jenom jedno rameno. Nepůsobí jako plast, je menší, působí bytelněji a má vyšší maximální hlasitost ;)
    hawui.jpg
    1047 x 1080 - 49K
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.