Huawei Mate 10 Lite nabídne skvělý poměr cena versus výkon

upraveno 16. October 2017 v Huawei Mate 10 lite
V Mnichově jsme právě představili naši nejnovější vlajkovou loď, kterou se stává model Huawei Mate 10 Pro. Ještě dříve se ale na našem trhu objeví model Huawei Mate 10 Lite, který vyplní jednu z mezer na současném trhu. Nabídne totiž atraktivní design a obrovský displej za velmi zajímavou cenu, navíc zajímavou sadu funkcí. Pokud tedy nechcete vlastnit nejlepší a nejvybavenější telefon na trhu, ale přesto chcete mít v kapse skvělé zařízení za zajímavou cenu, Huawei Mate 10 Lite vás osloví.

- IPS displej s úhlopříčkou 5,9 palce a rozlišením 2160 x 1080 pixelů
- procesor Kirin 659, 4 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště
- kvarteto fotoaparátů, dva přední a dva zadní (rozlišení 16+2 a 13+2 megapixelů)
- Android 7.0 Nougat a EMUI 5.1 (telefon bude brzy aktualizován na Android 8.0.0 Oreo a EMUI 8.0.0)
- velmi štíhlé kvalitní tělo
- baterie s kapacitou 3340 mAh s dobrou výdrží
- atraktivní vzhled, rychlá čtečka otisků prstů na zadní straně telefonu
- cena 9990 korun

Sám už jsem měl možnost Huawei Mate 10 Lite vyzkoušet a je to skvělý telefon. Samozřejmě chápu, že vedle modelu Huawei Mate 10 Pro možná tento telefon nevypadá tak atraktivně, ale kvalitní přístroj s velkým displejem a vyváženou nabídkou funkcí za skvělou cenu podle mého na trhu chyběl. Konstrukce je velmi pěkná, telefon reaguje velmi rychle a za pár týdnů se objeví na našem trhu. Už se na tento telefon moc těším a jsem zvědav, kolik budoucích majitelů se nachází na našem fóru. Jak se vám přístroj líbí?

image
huawei-mate-10-lite.jpg
2500 x 1200 - 341K
«1345678

Komentáře

• Nebál bych se, Note 8 má baterii 3300 mAh a to má jiné vnitřnosti :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • S dobře odladěným procesorem a systémem bude výdrž super, tam bych se nebál.
    Poděkovat autorovi 0
  • Výdrž prý je velice dobrá - 2 dny běžného používání.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přidal jsem také informaci o ceně, 9990 při vstupu na trh :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Baterka k ničemu, foťák k ničemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Komentář k ničemu...
    Poděkovat autorovi 4
  • Aspoň to bylo k telefonu...na rozdíl od někoho...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2017
    Pokud nepatříte k malé část lidí, co už telefon zkoušeli, tak hodnotit baterii a fotoaparát takto od stolu mi nepřijde ideální. To pak má baterii k ničemu 95 procent telefonů :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně jak říká Jozef. Kupa lidi píše vždy o něčem o čem ví totální houby. Až budete mít ten telefon pár dní v ruce tak dělejte závěry :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepotřebuji ho mít v ruce, abych věděl, že světelnost 2.0 je daleko horší jak 1.6 či 1.8 a nepotrebuji ho mít v ruce, abych věděl, že fotky budou někde jinde. Nepotrebuji ho mít v ruce, abych věděl, že baterka o této kapacitě má daleko menší kapacitu jak třeba 3500 či 4000. Když telefon využívám naplno, tak jen díky optimalizaci systému zas až tak kapacitu nenaženu. Pokud by tomu tak byli, proč tam Huaweii nedá 2000 baterku, ušetřil by ještě více a díky systému to přece dožene, ne ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Bez urážky, ale říci že 3340 mAh má daleko menší kapacitu než 3500 je prostě blbost. Ten telefon prostě s klidem dá den intenzivního používání a při méně intenzivním používání dny dva.
    Poděkovat autorovi 1
  • @Tazz1 Víš jakou světelnost mají foťáky v P10? ano 2.2 A víš jak dokonale dokáže fotit i proti konkurenci s nižší světelností? Světelnost a třeba i nesmyslné řešení počtu MPx je kolikrát jen údaj na papíře. V reálu hlavně záleží na optice jako takové (třeba na použitých materiálech) Takže bych opravdu neodsuzoval u MATE 10 lite ani baterii a ani foťák. Navíc údaj o vydrží baterie, který uváděl @Jozef_HuaFan je ověřený. Nebo myslíš, že ten telefon před prodejem nikdo dlouze netestoval?
    Poděkovat autorovi 0
  • Treba konkurence od Sony Xperia XA1 Ultra ma mnohem mensi kapacitu baterie a diky výbornému firmware den v pohodě dá a den a půl taky.baterky bych se nebal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedinou otazkou zůstává jaka bude softwarová podpora od Huawei,aby ta nepokulhávala..huawri ma teď tolik modelů na trhu že se o ně nestíhá starat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si myslím že za cenu pod 10tisíc skvělěj velkej telefon a hlavně Huawei, myslím že tu za tu cenu takhle velkej telefon v nabídce nenajdeme(myslím pořádnej, ne no name:-)). Měl jsem v ruce a docela hezkej i když vyšší verze Mate je určitě hezčí:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tazz1 napsal(a):

Baterka k ničemu, foťák k ničemu.

Ty ho máš? Že víš? Víš jak vydrží baterka a jak fotí? Nezapomeň že je to telefon do 10tisíc:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • john230  
    upraveno 17. October 2017
    Konkurence je xperia xa1 ultra.ale huawei nabizi vice vnitrni paměti a dalsi veci navíc..
    Poděkovat autorovi 0
  • john230 napsal(a):

Konkurence je xperia xa1 ultra.ale huawei nabizi vice vnitrni paměti a dalsi veci navíc..

To určitě, sony poslední dobou nic moc a XA1 ultra se mi teda ani nelíbí, Huawei 100x lepší:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • john230  
    upraveno 17. October 2017
    Tento huawei je zajímavý kousek hardware,o tom není sporuJa jen píšu o telefonech které jsou primou konkurencí pro tuhle povedenou mašinku. Jinak mě se omnibalance design zamlouvá a experia xa1 ultra ma velice pěkný displej a odladeny firmware,nižší cenu a Oreo taky dostane. Zákazníci se budou rozhodovat mezi těmito přístroji,sám můžu říct že mě Huawei potěšil s mate 10 lite.je to opravdu pěkný telefón
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.