Firmware B386/387

upraveno 20. October v Huawei P9 lite
Ahojte. Nový firmware je dostupný cez FF ale neda sa ešte inštalovať. Podľa changelogu ide iba o bezpečnostnú záplatu. Uvidíme, čo z toho bude, keď sa to nainštaluje.
«13456716

Komentáře

• Bezpečnostní záplata :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ze by aktualizace na KRACK? Sotva se akutalizoval Blueborne? OTA teda jeste nedorazil ani 382/3...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nové bezpečnostní mezery se v Androidu budou nacházet neustále...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo to v kazdem systemu. To je normalka ;-) Jen doufam ze i zaplata na KRACK dorazi. Znamena to ze Huawei telefon drzi v podpore. Nove androidy nejsou potreba, ale bezpecnostni zaplaty jo. Nekde jsem cetl ze bude Huawei spolupracovat s Google od androidu P na oddeleni jadra s moznosti prime aktualizace bezpecnosti, za coz davam palec hore. Uz dlouho co si myslim, ze se to melo uskutecnit.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube napsal(a):

Znamena to ze Huawei telefon drzi v podpore.

Máš ten pocit? 'BlueBorne' nebyl do dnes na drtivé většině Huawei telefonů opraven.

Poděkovat autorovi 0
  • No byl a nebyl. Aktualizace vyšla (proto je na FF vidět), že nedorazila do ČR na naše telefony je otázka jiná ;)
    Já si principiálně počkám na aktualizaci OTA. To že tu měla dávno být (byla slibována do 14 dnů, někdy začátkem října. Ale dohledal jsem jen, že psal Jozef že během tohoto měsíce - což má ještě čas).
    Poděkovat autorovi 0
  • Okej teda,a kedy budem môcť si nahrať ďalšiu aktualizáciu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Hneď ako bude schválená na inštaláciu (B386/B387).
    Poděkovat autorovi 0
  • Jenže Huawei neposlal přes OTA ani tu predchozi aktualizaci.natož pak tuhle verzi
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslim ze by sa mal Huawei s touto aktualizaciou poponahlat, nakolko je toto dost dolezita aktualizacia kvoli zabezpeceniu. Tusim sa zistila nejaka "diera" pri pripojeni k wi-fi a tato aktualizacia by to mala opravit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Koukam ze v tomhle neschvalenem FW je krome udajnych bezp. zaplat i v nove verzi powergenie 7.0.44 (v B382 je verze 7.0.40). Ze by se v Huawei opravdu o neco snazili? Uz jen zustava otazkou proc ty aktualizace nepousteji ven.
    Poděkovat autorovi 0
  • Cim vice ctverek, tim vice powergenie ?
    Poděkovat autorovi 0
  • laginoo napsal(a):

Koukam ze v tomhle neschvalenem FW je krome udajnych bezp. zaplat i v nove verzi powergenie 7.0.44 (v B382 je verze 7.0.40). Ze by se v Huawei opravdu o neco snazili? Uz jen zustava otazkou proc ty aktualizace nepousteji ven.

Pokud opravdu vyjde verze s funkčním PowerGenie který nebude killovat všechny appky, tak si na tu aktualizaci pro mě za mě klidně počkám do Vánoc! To by byl dáreček.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aplikace manazuje Android doze, Powergenie a Systemmanager , zalezi na jejich sladeni.
    Poděkovat autorovi 0
  • laginoo  
    upraveno 3. November
    Tohle vím, jen mi přijde že zrovna powergenie v tom dělá největší bordel, protože po jeho odstranění se systém chová o hodně lépe.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen dodám, že zatím mi nepřišla na můj dotaz žádná odpověď ohledně této aktualizace, takže se nemohu moc zapojit...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. November
    Ahoj, mně už to jde dneska jde stahnout, takže to vypadá, že už je to schválené :-)
    Ale po 10 minutach to po mě chtělo udělat místo a pak už mi to zmizelo a nechce se mi to na podruhé stáhnout, tak jsem z toho nějaký zmatený :-O
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, a prosel proverkou? Je "approved for installation" ?
    Poděkovat autorovi 0
  • On stáhnout jde, ale pak už nejde nainstalovat. Vyhodí nějakou hlášku o tom ze nebyl ověřený nebo něco podobného.
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsem zvědav. Aktualizaci by to chtělo. Kamarádkám P9 lite hlásí nedostatek paměti (přitom v nastavení-uložiště mají dost), mně to teda nepíše, ale abych docílil rychlejšího systému, vypnul jsem si všechny animace.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.