Oreo

Zdravím. Nevíte někdo zda Huawei nova dostane taktéž update na oreo a emui 8? Popřípadě kdy. Díky.
«1

Komentáře

• to se zatím neví, ale spíše tipuji že ne (dostane to až Nova 2)
    Poděkovat autorovi 0
  • kuželka
    Co vás vede si myslet, že Nova Oreo spíše nedostane? Pokud je velmi pravděpodobné, že update dostane P9 lite, tak bych se spíše divil a pokládal to ze strany Huawei za pěknou sprosťárnu, kdyby Nova Oreo nedostala! Tyto telefony jsou si výkonnostně dosti podobné a navíc je Nova novějším modelem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud dostane tal stejně nejdřív koncem jara 2018 tak je předčasné to teď nějak řešit...
    Poděkovat autorovi 0
  • xxsonicxx napsal(a):

kuželka
    Co vás vede si myslet, že Nova Oreo spíše nedostane? Pokud je velmi pravděpodobné, že update dostane P9 lite, tak bych se spíše divil a pokládal to ze strany Huawei za pěknou sprosťárnu, kdyby Nova Oreo nedostala! Tyto telefony jsou si výkonnostně dosti podobné a navíc je Nova novějším modelem.

No jenže u P9 lite to zatím velmi pravděpodobné rozhodně není a tazatel se tady na něj ani neodvolává...

Poděkovat autorovi 0
  • tomky  
    upraveno 29. November 2017
    Mám Huawei Nova, tudíž jsem se o to zajímal taky. Zjišťoval jsem z více zdrojů a Oreo by dostat neměla. Co se dá dělat, Oreo by Nově moc slušelo, ale více mě mrzí, že manželčin Honor 8 Premium aktualizaci také nedostane, což je divné v kontrastu s tím, že znatelně hůře vybavený Honor 6X, který vyšel začátkem roku a z výroby měl také Android 6, Oreo dostane.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvidíme, je to méně pravděpodobné, ale nevidím to jako úplně vyloučené.
    Poděkovat autorovi 0
  • procentuelně? tak 90:10
    Poděkovat autorovi 0
  • To si jeste optimista,budem radi jak dostanem opravenou verzi A7 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • je rok 2018, možná už by stálo za to oficiálně update Oreo pro Novu vyloučit.. nejistota v nás akorát drží zbytečnou naději
    Poděkovat autorovi 0
  • Nova je v tomto specifická, neobjevila se ani v seznamu že dostane, ani v seznamu že nedostane :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Huawei snad ví, jaké aktualizace připravuje... Tak proč se kolem toho neustále jen mlží?! Dozvíme se vůbec někdy jasnou odpověď? Snad Android 8 přijde, když ne bude to velké zklamání. Jsem zastánce toho, že každý výrobce by měl aktualizovat Android minimálně 3 roky od začátku prodeje a vydávat bezpečnostní aktualizace každý měsíc po dobu minimálně 4 let. Jenže drtivá většina výrobců na to kašle...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Nova je cca rok a pul stary mobil coz neni zas az tak stary telefon..ale Honor se vyjadril, ze treba Honor 8 oreo nedostane, protoze mel z vyroby android 6 a ne 7 a nema na oreo HW, takze kdovi...
    Poděkovat autorovi 0
  • jakubcabal napsal(a):

Tak Huawei snad ví, jaké aktualizace připravuje... Tak proč se kolem toho neustále jen mlží?! Dozvíme se vůbec někdy jasnou odpověď? Snad Android 8 přijde, když ne bude to velké zklamání. Jsem zastánce toho, že každý výrobce by měl aktualizovat Android minimálně 3 roky od začátku prodeje a vydávat bezpečnostní aktualizace každý měsíc po dobu minimálně 4 let. Jenže drtivá většina výrobců na to kašle...

Aktualizovat Android minimálně tři roky je už skrz požadavky Google téměř nesmysl.
    Poděkovat autorovi 0
  • jak píše ren79, vzhledem k tomu, že ani Honor 8 Oreo nedostane, tak je šance Novy nulová.. chci to mít ale alespoň oficiálně potvrzené
    Poděkovat autorovi 0
  • No mně hlavně přijde trapné to odůvodnění, že Nova měla z výrovy A6, takže tudlenudle. Spousta jiných výrobců taky plánuje aktualizovat i modely co měly z výroby A6 . Pokud tomu nic nebrání a telefon je stále v prodeji, tak proč ho neaktualizovat? Protože vyšel o půl roku dříve, než další mode s A7l? Nasekají milión na sobě parazitujících telefonů a akorát v tom dělají bordel!!!
    Poděkovat autorovi 1
  • A kdo z Huawei napsal odůvodnění, že měla Nova Android 6 z výroby? Rád se nechám poučit :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že je zbytečné tu vést dlouhé diskuze... Máme tuto jasnou otázku: Dostane Huawei Nova aktualizaci na Android 8? Odpověď by měla být ve tvaru: "ANO, předpokládaný termín je zima 201X." nebo "NE.".

Tak co bude dělat Huawei obstrukce, nebo se dozvíme jasnou odpověď?!
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16:16
    Huafanatik - Takže Nova Oreo dostane? Nebo snad znáte nějaký jiný důvod proč by pak Oreo dostat neměla? Tohle je jediné možné vysvětlení, které na různých fórech koluje. A to že se stále vynořují nějaké spekulace je chyba Huawei. Pokud jeden den Honor oznámí, že Honor 8 Oreo dostane a druhý den to odvolává, tak je asi něco špatně! Snad ví na jakých modelech Oreo testují a snad už by měli mít i nějaké výstupy o tom co určitě bude, co bude možná a co určitě nebude!
    Poděkovat autorovi 0
  • Tu je odpoveď z podpory, ktorú som dostal:

Dobrý den,

Děkujeme Vám za důvěru, se kterou jste se na naši zákaznickou podporu Huawei obrátil. Omlouváme se za zpožděnou odpověd'. Jsem Adriana a budu odpovídat na vaše otázky. Ohledně věci, na kterou jste se ptal bych Vás chtěla informovat, že momentálně ještě nemáme informace o tom, zda-li bude verze Androidu 8/Oreo na telefony Nova spuštěna. Zkuste nás prosím kontaktovat o několik týdnů později. Děkuji za pochopení.
    Poděkovat autorovi 1
  • xxsonicxx napsal(a):

Huafanatik - Takže Nova Oreo dostane? Nebo snad znáte nějaký jiný důvod proč by pak Oreo dostat neměla? Tohle je jediné možné vysvětlení, které na různých fórech koluje. A to že se stále vynořují nějaké spekulace je chyba Huawei. Pokud jeden den Honor oznámí, že Honor 8 Oreo dostane a druhý den to odvolává, tak je asi něco špatně! Snad ví na jakých modelech Oreo testují a snad už by měli mít i nějaké výstupy o tom co určitě bude, co bude možná a co určitě nebude!

No a to je ono... Na fórech toho koluje spousta, lidé spekulují a vymýšlí, pak jsou zklamaní... Honor to pokud vím u nás v Evropě neoznamoval, tak to ani nemohl odvolat.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.