Pomoc prosim

ahoj udelal sem za sebou nekolik tovarnich nastaveni. Telefon mi dokola nabiha do erecovery ve fastboot mam phone relocked a FRP lock nikam jinam se nedostanu. nechci tezitko za sedm a pul

Komentáře

• A co probíhalo před resetem?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

A co probíhalo před resetem?

Je to vedle v clanku "Odblokovanie a root....."
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem říkal, že ten "service balíček" bude asi na houby. :smile: Pokud máš single SIM a jsi z východních Čech tak můžu klidně pomoct. Už jsem nějaké mrtvé P10 v rukách měl a jdou OK.
    Poděkovat autorovi 1
  • Po *#06# mi vyzkocili 2 imei takže asi dabl SIM ale stačí mi jeden slot. Jsem z Chrudimi a sem mobilní
    Poděkovat autorovi 0
  • Napsal jsem ti soukromou zprávu ať tu z toho neděláme chat :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Servisni balicek neni na houby, problem je nekde jinde :smile: . Ale chapu, zes to musel napsat...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok, až někomu reálně pomůže flash přes dload, který u telefonů Huawei od androidu 7 zatím nikomu nešel tak to začnu vychvalovat na všech stranách :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Neni treba, vsude jinde to uz vedi :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Má cenu se tu ještě snažit někomu pomáhat svým ověřeným způsobem, který jsem už použil několikrát? Asi nemá, tak to tu vyreste spolu pomocí dload. Zatím se to evidentně daří. Dload jsem se snazil několikrát marně pouzit u klasické P10. Hezky den.
    Poděkovat autorovi 0
  • bozka napsal(a):

Servisni balicek neni na houby, problem je nekde jinde :smile: . Ale chapu, zes to musel napsat...

Taky chápu, že si to musela napsat. Nicméně @misanekx tady už pomohl spoustě lidí skrz SZ, takže na to nezapomínat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hele, nikdo se nesnazi zpochybnovat tve vedomosti nebo zkusenosti, ale ty taky nezpochybnuj "repair software," ktery je produktem Huawei a je dokonce autorsky chraneny. Nebo tomu rozumis lip, nez vyvojari v Sen-Cenu ?
    Timhle zpusobem jen odradis lidi, kterym by to mozna pomohlo. Nebo ti jde o renome ?? To ti zustane :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. November 2017
    A to je jako na koho? Na @misanekx ? Tomu o renomé nejde, už je tady dobře zavedený, viz počet komentářů a poděkování. Mnoha lidem telefon opravil a to je rozhodující. Nemusí nutně zkoušet něco jiné, pokud si umí poradit.
    Poděkovat autorovi 0
  • @rumburak OK, možná jsem reagoval zbrkle na to, že to tu někomu nešlo. Na ten balíček jsem také samozřejmě na XDA mrknul. Každopádně se na internetu hodně řešilo, že tato možnost je opravdu od jisté doby "odstavena mimo provoz" Na P10 dload nešel, třeba je verze lite jinak softwarove ošetřena a jde to. Nemám teď žádné lite na kterém bych si tento postup vyzkoušel. Naposledy jsem prostě zcela jinak, ale úspěšně vyřešil jedno P10 lite, které bylo kompletně bloknute, mělo smazané recovery i systém. Šel pouze fastboot a znal jsem pouze IMEI. Nikdy jsem se tu nad nikoho nepovyšoval a nikdy to dělat nebudu. Nepotřebuju si kdekoliv honit ego. Je tu spousta lidí co má podstatně větší znalosti než já. Nemám na to žádné školy, pouze se zajímám o vše možné kolem sebe včetně telefonů. Snažím se většinu věcí a problémů pochopit a řešit sám bez pomoci servisu. Takže tímto se omlouvám za svoji ranní reakci, že je něco na houby a doufám, že to naopak někomu třeba pomůže.
    Poděkovat autorovi 0
  • Neni za co se omlouvat, ja to obcas sleduju na 4PDA (krom toho ten balik jsem pouzil i ja sam, i kdyz jenom na trivialni P9 L.:) , maji to tam zmaknute, konkretne i P10 Lite.
    Ten kluk z Moskvy se k tomu nejakym zpusobem dostal, co jsem videl, ma toho nejmin pro deset modelu, mozna pro vsechny.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. November 2017
    4PDA je hodně dobrý web. A opravdu jediný kde je toho spousta na P10 lite. Pokud je to původem od nich tak to fungovat musí. Používám jejich nástroj Huawei Multi Tool a ten chválím vsude, kde můžu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Objednal jsem si mobil Huawei P10 lite z jednoho nejmenovaného e-shopu. Mobil ze zadní strany mobilu v blízkosti fotoaparátu, když pokleku, tak se ozve šramotění. Jako kdyby něco uvnitř nebylo na svém místě. Proto bych Vás chtěl poprosit, aby jste zkusili to co jsem kousek na hoře popsal a napsal jestli se mu to děje taky nebo mám vadný kus.
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • taky se mi to děje
    Poděkovat autorovi 0
  • Auto focus v zadnej kamere, bezna vec vsetko podla smernic, neries.
    Poděkovat autorovi 0
  • ano tel. šramotí od prvního dne kdy jsem ho koupil...jak je popisováno výše -závada to není.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.