Defaultní motivy z modelu Honor 8 Pro

Motivy z našeho fóra jsou v těchto týdnech velmi intenzivně testovány přímo v Huawei a již brzy se pravděpodobně objeví ke stažení přímo v oficiální aplikaci přímo v našich telefonech. Už se na to moc těším, nepochybně sklidí obrovský úspěch, protože jsou skutečně skvěle zpracované. Ale pěkné motivy se často nachází také v telefonech Huawei (a Honor) přímo z výroby. V tomto tématu si můžete stáhnout defaultní motivy z modelu Honor 8 Pro. Jak se vám líbí?

Návod na přidávání nových motivů najdete v článku Jak přidávat nové motivy do telefonů a tabletů Huawei

Ke stažení zde - Honor 8 Pro

image
Honor8Pro.JPG
900 x 598 - 345K
Štítky:

Komentáře

• pokud vím, tak ty výchozí motivy víceméně jen mění ikony a tapetu, takže pro toho kdo chce mít např. tmavé menu nastavení nic moc
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak je logické, že když výrobce ladí EMUI do bílé barvy, tak do telefonů nebude dávat černé motivy :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • to je právě chyba, ať si klidně ladí EMUI do bílé barvy, ale logičtější by mi přišlo, aby si pak každý uživatel mohl zvolit v Motivech klidně i tmavé téma (podle mě spousta lidí ani neví, že lze mít EMUI i černé)... o to víc pak jsem vděčný za práci bedriga a hanniho zde
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.