Zhasíná se displej při nejvyšším jasu.

Mám problém. Když si nastavím nejvyšší jas displeje, tak se začne sám od sebe vypínat. Dotyk jde, ale displej nesvítí. Před zhasnutím problikne červeně. Aby se rozsvítil, musím ho vypínacím tlačítkem jako zhasnout a pak zase rozsvítit, ale většinou okamžitě zase zhasne. Když se do něj dostanu a stáhnu jas, tak to neblbne. Telefon jsem koupil z druhé ruky a předchozí majitel říkal, že mu to udělalo jen párkrát, tak to neřešil. Začalo to dělat asi tři hodiny po koupi a to jsem tam stačil nainstalovat jen messenger. Nevíte proč to dělá?

Komentáře

• Po posledních aktualizacích mi občas pohasíná že 100% na nějakých 80% a zase zpět. Dělá to nepravidelně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Náhle se mi to začalo dít taktéž, bohužel však při jakékoliv intezitě jasu. Telefon vůbec nejde zapnout, při zmáčknutí tláčitka zamčení problikne displej a opět zhasne. Nedokážu se tedy dostat ani k obnově továrního nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
  • stylko: zkus se dostat do Recovery - smackni a drz porad tlacitko Volume + a simultanne zmackni a drz tlacitko zamceni min. 10 vterin, telefon se restartuje , mel by do Recovery.
    Poděkovat autorovi 1
  • bozka napsal(a):

stylko: zkus se dostat do Recovery - smackni a drz porad tlacitko Volume + a simultanne zmackni a drz tlacitko zamceni min. 10 vterin, telefon se restartuje , mel by do Recovery.

Povedlo se, obnovil jsem tovární nastavení a zatím jede v pořádku :blush:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.