pomoc pro začátečníka

Prosím o radu jak dostat v tomto mobilu P10 lite bez nutnosti vyjmutí sd karty nahrátí třeba hudby nebo filmu.Přes HuSuite do složky foto-video napíše nedokončen, hudbu v pm3 nenahraje vůbec,vytvořit složku taky ne.Na starém HTC nebo LG to šlo bez problémů. Asi volím špatný postup? Díky za pomoc.

Komentáře

• Kopíruji vše normálně přes správce souborů ve Windows, HiSuite ani v počítači nemám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Objednal jsem si mobil Huawei P10 lite z jednoho nejmenovaného e-shopu. Mobil ze zadní strany mobilu v blízkosti fotoaparátu, když pokleku, tak se ozve šramotění. Jako kdyby něco uvnitř nebylo na svém místě. Proto bych Vás chtěl poprosit, aby jste zkusili to co jsem kousek na hoře popsal a napsal jestli se mu to děje taky nebo mám vadný kus.
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechápem načo píšeš 100x to isté do každého vlákna????
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Trápí mě to a chtěl bych pomoci od nejvíce lidí. Pokud tě to nějak pohoršilo tak se ro omlouvám.
    Poděkovat autorovi 0
  • @MichalB Spousta telefonu při poklepání, nebo jemném zatřesení vydává "chrastivy" zvuk od foťáku. Je to zcela normální, protože čočka není umístěna napevno, ale v olejové lázni. Je to kvůli tomu aby mohl foťák ostřit. Pokud by ti chtastil a zároveň blbě fotil tak by to byla vada. Jinak to řešit nemusíš.
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuji, ale já chtěl požádat o to jestli se Vám to děje taky?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dávno P10 lite nemám, ale 100% by při poklepání chtastil taky. Ono to bude chrastit všem, jen holt 99% lidí tomu nevěnuje pozornost.
    A jak jsem již psal. Pokud ti nedělá problém ostření u foťáku tak to opravdu neřeš.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky se pro Tvůj klid přidám, že při zaklepání u foťáku chrastí, avšak když zatřepu celým telefonem, tak nejde slyšet vůbec nic, takže je to jenom maličkost :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • zawy napsal(a):

Taky se pro Tvůj klid přidám, že při zaklepání u foťáku chrastí, avšak když zatřepu celým telefonem, tak nejde slyšet vůbec nic, takže je to jenom maličkost :smiley:

Musíš třepat pořádně :smiley: Ne vážně, takto "chrastí" jakýkoliv telefon, kromě historických kousků. Holt je to dáno koncepci optiky ve foťáku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem zkoušel u P10 a Mate 10 Pro a taky trošku skoro neznatelně chrastí, @misanekx skvěle popsal, není vada, oba telefony skvěle fotí a třeba u zrcadlovek u objetivů tak tam zase chrastí trochu stabilizace a taky to nevadí, u videokamer sony se dokonce objetiv když kamerou třeseš pohybuje aby byla stabilizace účinější, když natáčíš třeba za chůze
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.