Nefunguje HiSuite

Dá se nějak dostat v PC k SD kartě bez HiSuite? Jediné, co se děje při zapojení kabelu k PC je, že mi neustále "cinká" PC, že se zařízení připojilo/odpojilo.. aniž bych cokoliv dělala s telefonem. Když odinstaluju a nainstaluju HiSuite znova, dělá to pořád. Při odinstalovaném HS se přes průzkumník souborů k SD kartě vůbec nedostanu. Nevíte co s tím?
Štítky:

Komentáře

• Je nástroj debug usb aktivní ve volbách vývojáře?
    Když připojíte zařízení k počítači, rozbalte rozbalovací nabídku tak, že jej přetáhnete shora dolů a můžete si vybrat mezi možnostmi Fotografie a soubory
    Poděkovat autorovi 0
  • To ani nestíhám, když se to pořád připojuje a odpojuje.. Ale když se to připojí dýl než na 2 vteřiny, tak tam tahle možnost je.
    Poděkovat autorovi 0
  • bozka  
    upraveno 17. November 2017
    Jen nekolik tipu -
    - v moznostech pro vyvojare zrusit opravneni k ladeni USB a opet zapnout ladeni USB, dale konfiguraci USB nastavit na MTP.
    - pokud mate v nastavenich pro zabezpeceni nastaveno povolit HDB, zruste to.
    - v telefonu vytukejte *#*#2846579#*#* > Background settings > USB Port settings , nastavte HiSuite Mode.
    - nechte telefon pripojeny k PC a restartujte ho.
    - zkuste jiny kabel

Ale mozna je problem nekde jinde.
    Pozn.: HiSuite staci jednou nainstalovat, ovladace zustanou v PC .
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za tipy :) nakonec se to nějak vzpamatovalo samo :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Giulio75 napsal(a):

Je nástroj debug usb aktivní ve volbách vývojáře?
    Když připojíte zařízení k počítači, rozbalte rozbalovací nabídku tak, že jej přetáhnete shora dolů a můžete si vybrat mezi možnostmi Fotografie a soubory

jo ta takto funguje ,ale jak ztahnout do PC sms, sms z messenger , WhatsApp??Na toto jsem nikde radu nenašel.Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Kaiser88 napsal(a):

Giulio75 napsal(a):

Je nástroj debug usb aktivní ve volbách vývojáře?

jo ta takto funguje ,ale jak ztahnout do PC sms, sms z messenger , WhatsApp??Na toto jsem nikde radu nenašel.Díky
    Moznosti je spousta, jen pouzit Google a hlavu...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.