jak na skladby v aplikaci hudba

Prosím vás, kde si mám nastavit, aby mi v aplikaci hudba hrály písničky za sebou a ne náhodně, nemůžu najít nikde nějaké nastavení. Díky.

Komentáře

• Mic-halMic-hal  
    upraveno 17. November 2017
    Ani mě se nedaří přehrát skladby podle mého pořadí, skladby se přehrávaji podle názvu.I když vytvořím vlastni seznam skladeb stejně se přehrávaji podle názvu - (id3 tagu). asi jediná možnost je jiná aplikace z google play....
    Poděkovat autorovi 0
  • Nalavo dole vedla tlacidla ⏮️ mas este jedno ktore mozes preklikavat je tam - nahodna skladba, opakovat zoznam, opakovanie jednej skladby a to co potrebujes ty vyzera ako rovna sa ( = ) len to bude mat este take haciky a to je prehravanie v poradi :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • bozka  
    upraveno 17. November 2017
    Mic-hal napsal(a):

Ani mě se nedaří přehrát skladby podle mého pořadí, skladby se přehrávaji podle názvu.I když vytvořím vlastni seznam skladeb stejně se přehrávaji podle názvu - (id3 tagu). asi jediná možnost je jiná aplikace z google play....

Ahoj, muzete zkusit default z jine ciny, (vytahla jsem ji z vlastniho fonu, takze bez obav), instaluje se po rozbaleni jako bezna aplikace.Doufam, ze pujde nainstalovat na vas model , na devitkovou radu bez problemu. Seznam respektuje poradi skladeb, taky ji pouzivam. Nebo ji vymazete :smile:

https://mega.nz/#!tplkWSqa!EzvMPXGSMr-FwjYg0xpnaug-2Ib6LdQV04JtZRdPPPs
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj. Chtěla bych se zeptat jak přidávat texty do Hudba Huawei? Děkuji za odpověď :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.