Zkušenosti s Huawei Mate 10 Pro (od majitelů pro majitele)

2456750

Komentáře

• @m_7 Fm rádio nemá. A probuzení poklepem taky ne..Vzhledem k rychlé čtečce je tato funkce celkem přebytečná, ne
    Poděkovat autorovi 0
  • Ze radio nema jsem si vsimnul, ale jak ho tam dostat? Preci nemuze byt telefon bez radia. Prebytecne tato funkce rozhodne neni, obzvlast, kdyz je ctecka otisku na zadech.
    kalimero77 napsal(a):

@m_7 Fm rádio nemá. A probuzení poklepem taky ne..Vzhledem k rychlé čtečce je tato funkce celkem přebytečná, ne

Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 22. November 2017
    @m_7 radio tam nedostaneš. Nemá fm přijímač.....Jedině streamova radia, tudíž online. Jinak osobně jsem klasické rádio nezapl na smartphone asi čtyři roky...A to hudbu jedu skoro non-stop
    Poděkovat autorovi 2
  • To snad ne. Takto drahy a vybaveny mobil nema radio? To snad nemysli vazne. Ja jej pouzivam denne, takze pro mne je dulezite.
    kalimero77 napsal(a):

@m_7 radio tam nedostaneš. Nemá fm přijímač.....Jedině streamova radia, tudíž online. Jinak osobně jsem klasické rádio nezapl na smartphone asi čtyři roky...A to hudbu jedu skoro non-stop

Poděkovat autorovi 0
  • Galaxy Note 8, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone X. Žádný rádio nemá, už se to prostě nenosí. Samozřejmě, že někomu může chybět, ale doba už je dál.
    Poděkovat autorovi 2
  • "Uz se to proste nenosi" je vazne argument. Je to povrchni a hloupe. Bohuzel techto zasadnich chyb je pro mne moc a zacal jsem resit vymenu telefonu za neco pouzitelneho.
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Galaxy Note 8, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone X. Žádný rádio nemá, už se to prostě nenosí. Samozřejmě, že někomu může chybět, ale doba už je dál.

Poděkovat autorovi 0
  • Nemyslím to špatně, spíše jen ukazuji na trendy u současných telefonů. Je to stejná otázka jako ukládání aplikací na paměťovou kartu. Můžeme polemizovat, jak moc to dobré je nebo není, ale nikdo z nás to nezmění.
    Poděkovat autorovi 0
  • @m_7 Každý má priority jinde, ale okolo mě funkci fm rádia nepoužívá fakt nikdo. Takže na větě, že se to už nenosí něco bude.... Navíc přenos přes data je daleko kvalitnější....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ať si každý soudruh vybere dle svého gusta, o tom to je, ne? (nemyslím to špatně)
    Poděkovat autorovi 1
  • Rozhodně, mně šlo spíše o to poukázat na to, že Mate 10 Pro v tomto směru není nějakou černou ovcí. Prostě jde s trendem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady je dnes srandy :dizzy: vytknout pouzdro zdarma, když konkurence dává s prominutím velké..... Jako sorry...

AD rádio.. No, pokud nečekáš válku, tak k čemu?

Můžeš nám říci, proč si ten telefon vůbec kupoval?

Bože za co toto
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes konečně dorazil. Momentálně kopíruji z NOTE IV přes Phone Clone. Také můj první Huawei. S příslušenstvím (i pouzdrem) jsem spokojený. Vše co potřebujete. Takže první poznatky budu brzy sdílet!
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. November 2017
    V tomto se musím tazatele m_7 zastat, jak napsal, telefon dostal a nevybral si jej, takže jej zkrátka objevuje a jeho situace je diametrálně odlišná od někoho, kdo si telefon koupil s tím, že jej už zná a přečetl jeho specifikace. Je to méně tradiční situace, ale stát se může.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano souhlas! Já ho studoval téměř měsíc než jsem objednal!
    Poděkovat autorovi 0
  • Dovolim si nesouhlasit, ale nemam potrebu o tom debatovat. U mne prevazily negativa nad pozitivy, necekal jsem, ze to bude tak rychle a jednoznacne, ale telefon budu pouzivat ja a proto rozhoduji me preference.
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Nemyslím to špatně, spíše jen ukazuji na trendy u současných telefonů. Je to stejná otázka jako ukládání aplikací na paměťovou kartu. Můžeme polemizovat, jak moc to dobré je nebo není, ale nikdo z nás to nezmění.

Poděkovat autorovi 0
  • Co si napred precist cele tema? K ASUSu jsem dostal flipove pouzdro a telefon stal 9.000 Kc. Tak jake "velke ....."? K cemu radio? Jednak nechci streamovat a pohybuju se v oblasti s mizernym pokrytim a radio mi slouzi jako zdroj zabavy a informaci. A ja jsem si telefon nekupoval, dostal jsem jej. Takze ano, za co takove dotazy!
    cmelda napsal(a):

Tady je dnes srandy :dizzy: vytknout pouzdro zdarma, když konkurence dává s prominutím velké..... Jako sorry...

AD rádio.. No, pokud nečekáš válku, tak k čemu?

Můžeš nám říci, proč si ten telefon vůbec kupoval?

Bože za co toto

Poděkovat autorovi 1
  • No vidis, ja o tomto telefonu vim od vcerejsiho odpoledne :-)
    Beeba napsal(a):

Ano souhlas! Já ho studoval téměř měsíc než jsem objednal!

Poděkovat autorovi 0
  • poto
    m_7 napsal(a):

No vidis, ja o tomto telefonu vim od vcerejsiho odpoledne :-)

Beeba napsal(a):

Ano souhlas! Já ho studoval téměř měsíc než jsem objednal!

Potom chápu tvoje pocity. Já věděl co kupuji a zatím jsem nadšený!
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja veľmi vítam príspevky čitateľov fóra, ako je @m_7. Proste dostane telefón bez toho, aby o ňom čokoľvek vedel a napíše, čo si o ňom myslí, s čím je spokojný a s čím nie. Pre mňa je to má väčšiu výpovednú hodnotu, ako mnohé iné príspevky miestnych zarytých fanúšikov, ba až fanatikov. Mám Huawei už dva roky, som s ním veľmi spokojný a vyhovuje mi, nemám však problém pomenovať to, čo sa mi na ňom nepáči. A že niekto chce mať v telefóne rádio? Prečo nie? Prečo by aj toto nemohlo byť pre niekoho dôležité? Chýba určite mnohým, nielen jemu. Iba donedávna bol súčasťou všetkých telefónov od top modelov po lowend. Rovnako, ako ja by som si nekúpil telefón bez podpory "zúfalo pomalej" SD karty, ktorá je pre mnohých nepodstatná, lebo už za chvíľu budeme mať mobily s gigovou vnútornou pamäťou a 3,5 mm jacku, ktorý je už "prežitok", lebo už všetci musíme frčať na modrom zube. Nie všetko, čo "kráča s dobou" a je trendy, musí byť aj zákonite dobré. Vždy je to o kompromisoch ale sú veci, v ktorých kompromisy nerobíme. Ešteže máme stále na výber. Tak skúsme rešpektovať potreby iných a nezhadzujme ich iba preto, že sú iné, ako tie naše.

PEACE... :wink:
    Poděkovat autorovi 6
  • m_7 napsal(a):

"Uz se to proste nenosi" je vazne argument. Je to povrchni a hloupe. Bohuzel techto zasadnich chyb je pro mne moc a zacal jsem resit vymenu telefonu za neco pouzitelneho.

Jozef_HuaFan napsal(a):

Galaxy Note 8, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone X. Žádný rádio nemá, už se to prostě nenosí. Samozřejmě, že někomu může chybět, ale doba už je dál.

m_7 napsal(a):

To snad ne. Takto drahy a vybaveny mobil nema radio? To snad nemysli vazne. Ja jej pouzivam denne, takze pro mne je dulezite.

kalimero77 napsal(a):

Ježiš majráááá seš snad dědek že furt básníš o blbym FM radiu? Člověk se tu těší na první dojmy a ne na FM radio:-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.